Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Aky mate mobil ?


Guest Anonymous

Recommended Posts

  • Odpovědi 721
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Guest Anonymous
Me na ostatnich nezalezi at si rikaj co chtej, na PSP stejne nemaj :lol: a co mam ja za mobil do toho jim je hovno, a moji opravdovi kamosi vedej ze PSP je nej!A nejaky mobil je spolu s PSP na nic :)
mě nejde ta wase stranka na ten casak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me na ostatnich nezalezi at si rikaj co chtej, na PSP stejne nemaj :lol: a co mam ja za mobil do toho jim je hovno, a moji opravdovi kamosi vedej ze PSP je nej!A nejaky mobil je spolu s PSP na nic :)
mě nejde ta wase stranka na ten casak
Ja vim, resime to :x ale my to spravime :wink: (doufam)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me na ostatnich nezalezi at si rikaj co chtej, na PSP stejne nemaj :lol: a co mam ja za mobil do toho jim je hovno, a moji opravdovi kamosi vedej ze PSP je nej!A nejaky mobil je spolu s PSP na nic :)
mě nejde ta wase stranka na ten casak
Uz zase jede (sry OT) :oops:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Tak mam novy SE w800i...Je to super telefon a ma hroznou radost.Ale potreboval bych s necim poradit.Pokud tu nekdo ma nejakyho novyho SE tak at se ozve pls...cau

No gratuluju, to Ti chválím :) :wink: . Super telefon, kdybys chtěl poradit, písni, nebo mrkni sem :wink: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Mobilny telefon na TELEFONOVANIE a na SMSkovanie. To by malo stacit. Vsetko ostatne mas v PSP tak nevidim dovod kupovat mobil za 5000Kc. :wink:
Jo to je sice pravda ale odnas ze školy mám já a jeden kluk psp takže například posilaní tapet z psp do psp naní možne (možna s Dolnikem 05) ale zase v lete nosím kratase a tam se mi nic nevleze až na mob a kliče já teda použivám psp na hraní a ted filmy.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mobili jsem casto menil a mel jsem takove ty stredni az lepsi telefony..ale od te doby co amm PSP jsem mel nokii 5210 a ted nokii 3310 a staci..skoro vubec ten mobil nepouzivam ale co tedka HODNE chci je starsi nokia 3300 novou totiz jiz bohuzel nesezenu..tu jsem mel driv a az na poruchovy tlacitka je to suprovej mobil..skvele se na nem pise atd..jenze nemuzu ho levne sehnat no..:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MDA Compact, ktery nahradil ukradenou 6600 :evil: Ten "telefon" co se tyce aplikaci docela sebral PSPcku vitr z plachet, na vsemozne readery, MP3 a dalsi programky je jednoznacne lepsi nez PSP. Karta se vsak obraci kdyz se podivam na hry. Co se tech tyce tak "spickove" PocketPC hry sotva dosahuji kvalit beckovych PSP titulu o grafice radeji ani nemluvit. Spolu vsak tvori dokonaly mobilni par :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem temer dvoulety a maximalne spokojeny user nokia ngage-ten prvni.Symbian mi prirostl k srdci a i kdyz je to placka ma spousty ale spousty vychytavek a softwaru.

Nektery hry na ngage jsou perfektni:

Hih Seize

Pathway to Glory 1,2

Wormsy

Pandemonium

Colin McRay

Rayman

atdatdatd.

Ja nechci zadnej jinej.

Kddyz jsem jel s kamosema na Praded na snowboard, tak jsem nechtel brat psp...hmm nahral jsem si 200Mb Mp3 do gage a prehodil kossy porta z psp do ngage a uz jsem si to sinul :)

symbian is bombasticC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu