Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

US PSN + platba kartou...Pomoc


Filipp

Recommended Posts

Zdravím, hledám někoho kdo už má zkušenosti s nákupem na US PSN s českou kreditkou (VISA)...Dočetl jsem se že by vtom neměl být žádný problém, avšak že US PSN bere pouze kreditky VISA (což mám). Takže k mýmu problému ...

Při vytvoření PSN accountu jsem musel uvést FAKE adresu (new york apod.) abych si účet vůbec mohl vytvořit ... No a při registrování karty, po vyplnění čísla karty a security kodu vyjede vlastně tabulka s vyplněním adresy ... a ted se Vás všech co stím máte zkušenosti ptám, jakou adresu vypsat ? Položka United States nejde změnit, takže mám nechat již vypsanou fake US adresu ? Nebo vyplnit mou, na kterou je kreditní karta napsána (ale jak změnit kolonku United States) ? Díky moc všem za rady a tipy ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chceš nakupovat na US storu, tak to jde pouze jediným způsobem a to předplacenýma kartama. Ty můžeš koupir třeba přes ebay nebo třeba zde http://www.maximuscards.com/index.php/itempage/index?cat=3. Mám odzkoušeno oboje. Na ebay záleží koho si vybereš, na maximu ti kód pošlou během pár hodin po zaplacení kartou na mail. Je to vcelku jednoduchý :) Pořár lepší než nakupovat na tom českym bordelu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu