Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Mam problem pls pomoc


HonzaProchazkovej

Otázka

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Čauvec hoši mam takovej problem ve hracg např NFS most wandet mi auto zatačí furt do leva dělá to i v jiných hrách PSP sem rozešroubyl vičistil a delato furt potreboval bych nakou radu jak tento problem odstraniti diky za odpovef.
to budeš muset asi vymněnit cely :cry: ,když to nejde vyčistit,zkus to vyčistit pořádně
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Čauvec hoši mam takovej problem ve hracg např NFS most wandet mi auto zatačí furt do leva dělá to i v jiných hrách PSP sem rozešroubyl vičistil a delato furt potreboval bych nakou radu jak tento problem odstraniti diky za odpovef.
pocházíš z Indie?
tak jedine reklamace ..
Zamítnuto...jde o mech. poškození
novej joy:dozey: taky jsem ho měnil
já taky...stojí 500
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak to namoc do vody;)

z kama te vyhrabali proc by to mel namacet do vody to je pekna blbost jezisi kdyz nevis tak nerad muze to byt i tim ze nemas poradne dotahly kryt taky mi to delalo kdyz sem to nemel poradne dotahle a ty kontakty se spatne dotykali a nebo ledatak pokud to nejde vycistit vic zkusit jeste oddelat ten kovovy kryt a pod nim to vycistit jinak ti uz vic asi neporadim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hele ja mam ten samy problem ale uz se si na nej zvykl a pak k me smule to jednoho dne prestalo (protoze sem na to byl zvykly)ale delalo mi to pouze u nfs most wanted ale neres to snad to prestane nevim cim by to mohlo byt ale ty intergalakticky hovad (zozy) kdyz to namoci a nevyschne to trak si spali psp takovyhle voly co radej takovyhle picovyny a nerozumej tomu ty by meli radsi zavrit do blazince

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ze začatku mi NFS jelo normalně začalo mi to delat aš ted ale poradne sem to utahl a problem je fuč ale jak sem to mel rozdelany tak se mi pod displei dostalo hromadu prachu a bojim se to rozdelat abych to vyčistil aby mi ty problemi nezačali nanovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu