Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Corrupted Data xbox360 > forza4


Satir

Recommended Posts

Ahoj, stala se mi nepříjemná věc.

Bohužel se sem tam někomu stane že se mu poškodí jakýsi soubor u Forzy a pak mu nejde chodit do tunnigu vinulů atd.

Na netu se píše cosi že se soubor Corrupted Data, který je poškozený , může smazat a dál se pak dá pokračovat ve hře.

Jenže po smazání tohoto souboru, se mi stratil veškerý postup ve hře. Profil mi v souborech v systému zůstal, ale nenačte se tam kde jsem skončil. Při spouštění hry mi to hodí první závod na oslavu blabla s Italiou a pak si vyberu auto třídy F... no prostě samotný začátek.

Neví někdo jak z toho ven, jak se dostat tam kde jsem skončil, jestli není nějaká cesta jak obživit můj profil???

Dost jsem závoděním strávil a je to pár desítech odjetých hodin:((. Nemám chut to rozehrávat znova a nejradši byhc si počkal za rok na C.A.R.S. s takovou :X

Budu moc vděčný za jakoukoliv radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu