Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Medal of Honor: Warfighter


007jarda

Recommended Posts

Ahoj,

tak máme první gameplay trailer z nového MOH:

http://www.youtube.com/watch?v=_f_yX2GhV1w

Jak se těšíte? Co si budeme povídat, COD, MOH a BF je téměř to samé, akorát přidané o pár efektů, no a to ještě nevíme, do jaké škatulky zařadíme Ghost Recon a Spec Ops :) Já se každopádně i tak těším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, trh uz je tak presycen FPS z moderni valky, ze uz bych si to WW2 skoro dal radsi......

"MW je totiz ted i ohranejsi nez kdy WW2 byl :) Ale tak dokud to rejzuje prachy tak neni duvod ke zmene :)

Ja se v novem MoHu hodne bojim toho cestovani, na MoHu 2010 mi nejvic vyhovovala ta atmosfera a to ze jste se pohybovali vicemene v jedne oblasti, ktera navic byla ztvarnena celkem originalne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě by se líbila budoucnost, války obrovských mechů, plazmové zbraně apod. :D respektive battlefield 2143 ! :D

jinak tenhle medal a i poslední cod a jeho střílení v útrobách ponorek atd. mi nepříjde moc válečný.. chce to opravdovou válku, zuřící bojiště, bombardování měst apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě by se líbila budoucnost, války obrovských mechů, plazmové zbraně apod. :D respektive battlefield 2143 ! :D

jinak tenhle medal a i poslední cod a jeho střílení v útrobách ponorek atd. mi nepříjde moc válečný.. chce to opravdovou válku, zuřící bojiště, bombardování měst apod.

No tak na poradnou valku jeste tyhle stroje nestaci, ale jestli chces tu, zamir radsi do armady, ve hre to proste nikdy nebude takove :)

Tam to musi byt podrizene hratelnosti, takze to holt vetsinou vypada jako koridorovka, kde se hrac citi jako rambo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co si budeme nalhávat.. Všechno to bude na to stejné brdo.. Mám takovej pocit, že ten herní průmysl se tak dva roky zpátky nacházel na tom nejvyšším bodě.. A nyní to tak nějak stagnuje.. Nemyslím ani tak po finanční stránce.. Prostě co.. Další Cod nebo Moh nebo Battle.. Je to stejně jedno a to samé. Možná je to i tím, že už je mi 28, a kde jsou ty časy, kdy na to člověk měl čas i chuť. Teď bych si rád početl o něčem zajímavým, ale není co.. Co konkrétně super nového přinese Moh? Nic.. Absolutně nic, nikdo nic neřekne a není proč. Prostě to bude další 3D někde všude po světě. Takže asi tak no.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasny no chapu,, holt uz to tak je ze jste ve hre clenem nejakej nadliskejch par clenejch tymu :) Ale zrovna posledni BF se to v nekterejch momentech celkem darilo a stejne tak CoDu ;)

Ono zrovna takove vylodneni v normandii se zpracovava dobre, kdyz obslehavate z dejin a nejedneho filmu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zrovna MoH 2010 měl podle mě atmosféru výbornou, hlavně díky tomu že se to tvářilo jako uvěřitelná vojenská akce odehrávající se na jednom místě během dvou dní (a ne James Bond v maskáčích aneb co dvě hodiny na jiném konci planety - CoD). Nicméně na staré Medaly to nemá :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám pocit, že obecně nové hry sázejí hlavně na samotné hraní a příběh a taková ta atmosféra jde trochu do pozadí. MOH 10 byla v tomto troufám si říct vyjímka a doufám, že Warfighter jej bude následovat.

No já jsem měl pocit, že byl Moh 10 takovej mix mezi Battlefieldem a Codem.. Akorát se tolik necestovalo. Ale já říkám jedno. Buď to musí mít supr grafiku a stávající gameplay a nebo to je jen další z FPS, které poslední dobou těžce stagnují. Kvuli tomu si je pořizovat nemusím, bohatě mě postačí sem tam pustit Black Ops nebo BC2.. Chce to něco nového, nějakou inovaci.. Aby člověk platil 1600 za něco, co mu nedá víc než to co bylo před tím? Děkuji pěkně, ale to ať si strčej někam..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, souhlasim s tim, ze MoH byl takovy hezky FPS kompromis mezi CoDem a BF, a atmoska byla skvela, ten konec byl k nezaplaceni, sazelo to hodne na tohle a podle me to uspelo, bylo to jine, takove syrovejsi, filmove, hodne atmosfericke, snad si tohle warfighter udrzi :) Mimochodem jsem zvedavy na MP podle me se v MoH 2010 moc povedl, ale to ho mel na starosti dice, uvidime, jak si poradi DC....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě na MP MoH2010 nelíbilo, že byl až příliš odlišnej od SP (aby taky ne když ho dělalo DICE na svym enginu). Od Warfighteru si slibuju že tam Danger Close dají ten výborný systém krytí ze singlu, to se opravdu vidí v málokterém FPS. A jak si Jeniczech stěžoval, podle mě už jen tohle je dost revoluční prvek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu