Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

poskrabanej displej


ThomasVT

Otázka

  • Odpovědi 61
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Videl jsem nekde specialni tubu s necim co by melo skrabance odstrani, stoji to cca. 300Kc, nemate nekdo zkusenost?

Používá se to pro mobily. Stejnou nebo velice podobnou službu udělá obyčejná zubní pasta (ale obyčejná, bez granulí a podobných nesmyslů!). Dáš si trošku na kapesník, navlhčíš a třeš a třeš... (bavíme se pořád o displeji - jen pro pořádek :shock: ). Hlubší rýhy tím neodstraníš, ale drobných škrábanců se zbavíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Videl jsem nekde specialni tubu s necim co by melo skrabance odstrani, stoji to cca. 300Kc, nemate nekdo zkusenost?

Používá se to pro mobily. Stejnou nebo velice podobnou službu udělá obyčejná zubní pasta (ale obyčejná, bez granulí a podobných nesmyslů!). Dáš si trošku na kapesník, navlhčíš a třeš a třeš... (bavíme se pořád o displeji - jen pro pořádek :shock: ). Hlubší rýhy tím neodstraníš, ale drobných škrábanců se zbavíš.

Ok, dik, vyzkousim po zakoupeni samotzne normalni bile pasty, nevis nahodou znacku nejake takove pasty?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
já sem to vzal tou pastou na mobili a v pohodě škrábance pryč.ale mám problém se smítkem pod displejem nevýte co stím?

Smítko - jednině rozdělat PSP = ztráta záruky.

Na barvě pasty absolutně nezáleží, hlavně aby neobsahovala hrubší granule. Já na to používám obyčejnou Colgate.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ta specialni pasta (ne zubni) se jmenuje Displex a da se sehnat do 200kc zadejte v seznamu heslo ''Duplex'' a vyjedou vam obchody asi nejlevnejsi jsem videl za 138kc ale to postovny to doost navysi.A prej je to i na vetsi ryhy a funguje.Uz o ni dlouho premyslim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no ja si taky myslim ze displex je na h...(hlavne velky skrabance), ale na maly je docela dobrej

Na malé je právě dobrá obyčejná zubní pasta, nechápu, co řešíte. Mám zkušenosti s oběma postupy a Displex doporučuji pouze tomu, komu je líto, že při použití zubní pasty nevyhodí dvě stovky oknem... Rozdíl je NAPROSTO zanedbatelný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nekde na mobilmania.cz je i nejaka recenze displexu
je na dvě věci tady je kryt neorig za 300 a orig 999
http://www.playcentrum.cz/shop/default.asp?kod=314601&message
No=4&threadID=390

Jasně no ale radči si koupim pastu a budu mít záruku nebo za 900 kryt a záruka pryč.

podle mě výměnou orig. krytu záruku neporušíš
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nekde na mobilmania.cz je i nejaka recenze displexu
je na dvě věci tady je kryt neorig za 300 a orig 999
http://www.playcentrum.cz/shop/default.asp?kod=314601&message
No=4&threadID=390

Jasně no ale radči si koupim pastu a budu mít záruku nebo za 900 kryt a záruka pryč.

podle mě výměnou orig. krytu záruku neporušíš

Nevym ale ta plomba bude fuč a když jim řekneš že sis měnil kryt tak to jako kdybys jim řikal že sis měni displej,budou to asi brát stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nekde na mobilmania.cz je i nejaka recenze displexu
je na dvě věci tady je kryt neorig za 300 a orig 999
http://www.playcentrum.cz/shop/default.asp?kod=314601&message
No=4&threadID=390

Jasně no ale radči si koupim pastu a budu mít záruku nebo za 900 kryt a záruka pryč.

podle mě výměnou orig. krytu záruku neporušíš

Nevym ale ta plomba bude fuč a když jim řekneš že sis měnil kryt tak to jako kdybys jim řikal že sis měni displej,budou to asi brát stejně.

JJ, tyky bych rekl zaruka pada pri jakemkoliv zasahu do pristroje!Tzn jakekoliv odendani treba sroubku!

btw. Nevym!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Už mám na displeji taky pár škrábanců... radši si koupim taky folii viděl jsem ji někde za 54,- + 98,- poštovný nebo tak nějak, jinak tu pastu jsem zkoušel na mobile ale žádný účinek jsem nepostřeh až na to že displej měl vůni mentolu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu