Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

poskrabanej displej


ThomasVT

Otázka

  • Odpovědi 61
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
nekde na mobilmania.cz je i nejaka recenze displexu
je na dvě věci tady je kryt neorig za 300 a orig 999
http://www.playcentrum.cz/shop/default.asp?kod=314601&message
No=4&threadID=390

Jasně no ale radči si koupim pastu a budu mít záruku nebo za 900 kryt a záruka pryč.

podle mě výměnou orig. krytu záruku neporušíš

Nevym ale ta plomba bude fuč a když jim řekneš že sis měnil kryt tak to jako kdybys jim řikal že sis měni displej,budou to asi brát stejně.

JJ, tyky bych rekl zaruka pada pri jakemkoliv zasahu do pristroje!Tzn jakekoliv odendani treba sroubku!

btw. Nevym!

a co si nehcat vyměnit kryt v nějakém sony servise, tím by jsi o záruku přijít nemusel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

kdzy to bude v servise tak to bude dost drahy

jakmile odlepis tu nalepku pod baterkou kde se naleza ten posledni sroubek tak se na ty nalepce objevi ctverecky s nejakym napisem..s jakym to uz si muzem domyslet....

s tou pastou to mam taky ozkouseny, musite lestit treba i 5minut v kuse jemnym hadrikem...pomaha to;) ... ja osobne na prednim skle nemam zadnou ryhu..mozna nejkou malickou.Hlavne ty ryhy na tom plastovy kole co vypada jak z titanu na UMD mechanice...tam to mam fakt brutus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Už mám na displeji taky pár škrábanců... radši si koupim taky folii viděl jsem ji někde za 54,- + 98,- poštovný nebo tak nějak, jinak tu pastu jsem zkoušel na mobile ale žádný účinek jsem nepostřeh až na to že displej měl vůni mentolu :D

Kde jsi videl nalepku za 98kc??? :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Už mám na displeji taky pár škrábanců... radši si koupim taky folii viděl jsem ji někde za 54,- + 98,- poštovný nebo tak nějak, jinak tu pastu jsem zkoušel na mobile ale žádný účinek jsem nepostřeh až na to že displej měl vůni mentolu :D

Kde jsi videl nalepku za 98kc??? :shock:

Teď nevim co to bylo za stránku, zkusim ji znovu najít a dám vám sem link....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem tu stránku nenašel ale mám jiný link:

http://www.shoxx.com/catalog/category/sony-psp/default.php/cPath/73_74?shoxx=f9f552183505061ef578d4eccdddf888b52c2f88c8ff2462f595664304db85b6

Mají to tam taky docela levný příslušenství k PSP ale kolik je poštovný nevim....

Folie na PSP.... 57,78 CZK :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Už jsem si z tyhle stránky obědnával a bez problémů... už si nevzpomínám kolik bylo poštovný... ale když to hodíš do košíku a dáš pokračovat v obědnávce tak si tam určíš způsob dopravy a napíše ti to kolik bude stát i s dopravou a potom teprve obědnávku potvrdíš... takže budeš vědět kolik to bude přesně stát... (nejspíš se budeš muset zaregistrovat) takhle to bylo dříve.... a myslim že to bude stále to samí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Už jsem si z tyhle stránky obědnával a bez problémů... už si nevzpomínám kolik bylo poštovný... ale když to hodíš do košíku a dáš pokračovat v obědnávce tak si tam určíš způsob dopravy a napíše ti to kolik bude stát i s dopravou a potom teprve obědnávku potvrdíš... takže budeš vědět kolik to bude přesně stát... (nejspíš se budeš muset zaregistrovat) takhle to bylo dříve.... a myslim že to bude stále to samí....
J mam naklady na dopravu 174 Kc,-........
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak jsem si dnesa kupoval jak doporucil gemi pastu Colgate bilou za 15kc :lol: .Hele gemi nebo nekdo.Jak to mam naredit?? 1 ku 1 nebo hodne pasty a malo vody nebo naopak.Nejdriv to radsi zkusim na starym telefonu :lol:

Přes ukazováček hodíš kapesník (přeložený alespoň na čtyřikrát), na ten dáš tečku pasty (pár mm) a na to pár kapek vody - jen tak, aby to po displeji klouzalo a utvořila se z toho emulze (hustší kašička). Pak už jen třeš a třeš a třeš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ta specialni pasta (ne zubni) se jmenuje Displex a da se sehnat do 200kc zadejte v seznamu heslo ''Duplex'' a vyjedou vam obchody asi nejlevnejsi jsem videl za 138kc ale to postovny to doost navysi.A prej je to i na vetsi ryhy a funguje.Uz o ni dlouho premyslim.

displex mam... pouzival jsem na pomerne dost poskrabane mobily a poradi si i s hlubokymi skrabanci...takze muzu jedine doporucit,je super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jak rikam...pastu displex jsem pouzival jen na mobily...a to jeden mel pomerne velky a viditelny skrabanec (pad na zem :) a nyni byste na nem absolutne nic nenasli...jen je potreba nenanaset prilis velke mnozstvi pasty a netrit ji moc silne,mohlo by pak dojit k vzniku takovych nepatrnych tecek na displeji ...ale jinak fakt dobra pasta...ale s psp s ni zkusenost nemam...a doufam,ze ani mit nebudu :D kupuju Logitech playgear Visor 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu