Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pandoras Ultimate Magic Stick v2


kvasimodo

Otázka

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

koukam ze to umi vsechno v jednom.:) asi to otestuju :) docela by se mi to hodilo.

A vypadá to opravdu zajímavě, jen bych potřeboval do ruky PSP SLIM abych to ozkousel(na svém FAT to mužu ozkoušet vždy). Aspoň budu mít zase co dělat:D

Tak na to koukam a vypadá to celkem složitě. Je tam asi 10rar archivů a Ultimate loader. Seženu 1GB kartu a zkusim s tim něco vymyslet a pokud to pujde a nikdo mě nepředběhne tak napíšu návod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Diky ,ze se na to mrknes.Koukal jsem ,ze na youtube je na to jedno video ,ale je na prd !!! Je to takova jednoducha predvadecka. A pak jeste jedno video kde je videt,ze z tohodle programu nekdo dela pandoru,ale pouzil jen dve slozky a dal se k tomu uz nevyjadroval.Video ma ale super natoceny ,je na tri casti a opravdu to je krok po kroku jak se ma udelat pandora. Je to novinka ,tak to snad nekdo rozebere do podrobna a pak vyda navod i pro nas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak posly odkaz:) Ja na to kouknu a udělam to podle toho.

Na youtube jsem našel pouze jak se to snaží spustit, nějak jim to nejde ale pak to spustí a vyberou Universal Unbricker. Nic ale není vidět a není tam nic o instalaci. To video natočený na 3 části je jen na prvná pandoras battery která umí downgradovat PSP FAT na 1.50

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu