Jump to content

Sháním někoho na opravu ps3ky !!!


JAckCZ

Recommended Posts

Dobrý den, je tady někdo z Brna nebo okolí kdo by dokázal opravit rozbitou ps3 ?

PS3 po zapnutí nic nedělá, obraz nenaskočí zvuk také nic, wifi ani hdd kontrolka nesvítí ani nebliká, do recovery menu najet nejde (pokaždé když podržím power konzole 1 pípne a vypne se, můžu to dělat klidně 80x po sobě ale nic) Nevím co to je jestli YLOD ?

Byl bych rád kdyby to někdo uměl opravit, je mi jedno jestli to bude servis nebo někdo kdo tomu rozumí, možná by pomohlo přehuličkovat grafárnu. Děkuji za každý nápad nebo tip jak to opravit, nebo doporučení osoby která to opraví.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ahoj, chci se Vás zeptat, zda-li nevíte, co se stalo s mým PS3 Slim. Je v elektrice normálně, ale nesvítí mi kontrolka, nejde zapnout, prostě absolutně nereaguje, z ničeho nic. Jako, kdyby v elektrice vůbec nebyl, ale je, zkoušel jsem do jiných zásuvek apod.,ale vůbec nic nedělá, nereaguje, nic nesvítí. Včera večer mi několikrát vypadl proud, ale PS nebylo zapnuté, jen v elektrice, jako vždycky. Nevím, zda-li už včera nešlo, protože jsem ho nezapínal, až dnes jsem si chtěl zahrát a vůbec nic se neděje.. Tak jestli třeba nemá nějakou pojistku nebo něco takového.. Nevím si rady.. Děkuji za každou odpověď a reakci..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy