Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

psp jen blikne zeleně


taz.m

Otázka

aHOJ VŠEM PROSIM O RADU KOUPIL JSEM PSP Z DRUHÉ RUKY JAKO NEFUNKČNÍ MÁM JEŠTĚ JEDNO A TAM SE MI UTRHL KONEKTOR K PODSVÍCENÍ DISPLAYE TAK JSEM MYSLEL ŽE KOUPIM DALŠÍ VYMĚNÍM DESKU A PUJDE TO JENŽE TO DRUHÉ PSP JEN PROBLIKNE ZELENĚ (NA ZLOMEK VTEŘINY) A NIC ZKOUŠEL JSEM POJISTKU ZAPÍNÁNÍ A NIC NEVĚDEL BYY STE NĚKDO ČIM BY TO MOHLO BÝT JE TO PSP OBĚ JSOU 2004 TO DRUHÉ FUNGUJE JENOM NENI PODSVÍCENÉ KDYBY ŠLO NĚCO UDĚLAT SNÍM PŘEDEM DÍKY ZA RADY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Počkat, tys koupil nefunkční psp a myslel sis že když z něj dáš desku do svého psp tak že obživne? To asi ne. Probliknutí ledky je dost závažnej problém, HW problém, pravděpodobně poškozená nand takže to zase zabal a pošli dál do světa. Jestli jsi na tý svojí desce urval jenom konektor, dá se koupit a vyměnit za novej, případně jde flex pásek připájet k desce na tvrdo. Jestli jsi urval i ty plošky pro připájení toho konektoru existuje taky jakési řešení. Od pojistky podsvícení natáhneš napájení na podsvícení (světe div se, kolem 30V :)) a kostra je jasná. Nebude to vypadat nijak extra dobře ale funkčnost je myslím důležitější. Když už jsme u té funkčnosti tak nepůjde regulovat sílu podsvitu displeje, povalí to na plno ale to je asi nejmenší problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

přímo návod nemám, ale podle tohoto http://imageshack.us/f/402/ta088187649621a.jpg/ si natáhni napětí od pojistky, je v podstatě jedno z jakýho konce, kostru si natáhneš z nějaký tý velký "zlatý" plošky na okraji desky a oba káblíky připájíš na flex kabel, jak je polarita to už nevím ale není problém si to zjistit. Hlavně až to budeš pájet na ten flex tak to netav moc dlouho a na velkou teplotu jinak se ti z toho začne loupat měď a je to v háji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu