Jump to content
  • 0

Flash, DB, Hitachi mechanika...


Mrsina

Question

Ahoj. Verim tomu, ze v teto spouste temat bych odpovedi nasel a uz jsem to projel hodnekrat, ale presto se chci zeptat primo.

Koupil jsem Xbox (vypada to na 1 generaci xboxu, protoze nema HDMI vystup) a poznal jsem, ze se tam nachazi hitachi mechanika. Mou otazkou je, jak zjistim presnejsi "verzi" hitachi mechaniky? Protoze pokud se nemylim, tak je vic verzi (ale zrejme na tom moc nezalezi). Podle vseho, co jsem se docetl, tak na hitachi je "pouze" LT 2.0+ a 3.0+ neni. Chtel bych vedet, jestli verze 3.0+ je nepotrebna, protoze verze 2.0+ na teto mechanice zvladne rozlouskat nove hry, jako je forza 4, ufc undisputed 3, NHL 2k12. Tyto hry maji tzv. wave 12.

Dalsi otazkou je, proc je dulezite aktualizovat DB (dashboard) ? Vim jen, ze pokud neni aktualizovany, tak na nem nemusi jet hry, ale na druhou stranu, kdyz ma clovek vyysi verzi, tak mu taktez nemusi jit hry? Potreboval bych tyto informace trosku upresnit. Dekuji

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0

Pokud je to originální mechanika a není vyměněná za nějakou jinou která původně v xboxu byla, tak LT+ v3.0 není kvůli tomu (jak píšeš), že není potřeba. Mechanika Hitachi, totiž nepodporuje kontrolu AP 2.5 sektoru, který je mimo jiné obsažen ve většině nových her ve formátu XGD3.

Co se týče aktualizace DB, tak je vyžadována tak jak postupně přicházely nové hry. Momentálně by všechny do teď vydané hry měli jet na DB 2.0.14699 (kromě kinect Starwars, který tuším už vyžaduje aktuálně poslední verzi DB, což by měl být 2.0.14719.0).

Pro nové hry jako je například ta Forza 4, potřebuješ i mechaniku Lite-On iHAS 124 B s upraveným firmwarem právě pro vypalování záloh v XGD3 formátu. Obávám se ale, že mechanika se přestala vyrábět a bude těžké ji sehnat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy