Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Přeinstalování windowsu


twill

Recommended Posts

Cau hoši..potřebuju pomoct.Asi v patek jsem si přeinstalovaval windows a od te doby se to jenom sere.Buď se ten windows strašně seká a furt mi to hází modrou smrt (třeba jsem chtěl překopírovat fotky).Asi 4x jsem ho přeinstalovaval a pořád to same hazelo mi to i chyby tymu že je poškozen nebo nenalezen soubor nebo neco takove jakože System32\drivers\NTFS. neco už nevím jak to bylo ale neco takového.drivery jsem se pokousel nainstalovat vsechny co jsem nasel ale ani nwm na co vsechno maji ty drivery být.Čím to může být?myslíte verze windowsu třeba? nebo ze bych měl mít misto windows xp 32 bit 64 bit?Vubec si nevím rady.Nebo neni to těma ovladačema třeba.Diky moc za každou odpověd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Zkusil bych jine windowsy . Treba jsou tyto nejake spatne . Pokud jsou original pak by mely fungovat v poradku . Napis sem jakou mas sestavu , hlavne typ zakladni desky . Zjistis napr. pres program nero info tool . Pokud se nemuzes do windows dostat pak otevri bednu a na desce je typove oznaceni primo napsane . Pak ti sem postneme spravne drivery . Windows 7 by ti na tom PC nejely ? Tam nemusis ani instalovat drivery vetsinou si to najde samo pres net .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No 7čky by mi nejely nemam na to ramky. zatimse tam dostat nemuzu ale zakladni deska ma cislo : C51GM03A1-3.1-8EKSH

grafika je: Radeon X300SE 256MB Hypermemory, Procesor: vam tu napisu tak za pul hodky..jestli ho potřebujete ale je to ymslim AMD Athlon 64 X2 3800+...nevíte když tak kde stahnou windows ktery mate odzkoušený a nesekase nic?.Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Acer - desktop - aspire - aspire e360 , vyberes operacni system jestli xp home nebo xp pro a sosnes chipset driver, audio driver pro zvukovku pokud pouzivas onboard, a grafiku pokud mas nejakou jinou tak tu uz nestahujes

bios nesosej, tim by sis mohl poskodit desku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobně bych na to šel odjinud. než bych zkoušel další přeinstalace a laborace s drivery, tak bych ověřil stav pevného disku (např. HD Tune - na záložce Health zjistit, zda-li disk nemá vadné nebo nestabilní sektory) a následně stav operační paměti (třeba z www.memtest.org - stáhnout bootovací obraz disku, vypálit a s tím spustit PC a nechat testovat)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu