Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

rock band songs


rytmy

Otázka

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

pokud jsi připojený na XBL tak na rb music store, co písníčka to 160/80MSP, jinak by si musel mít myslím RGH, nebo jestli máš audition mode (XNA student 12 měsiční trial+ gold) tak se dají stahovat všide na netu, ovšem tohle jde jen po hraní offline

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

VOndy: Já jsem si to taky myslel ovšem, ono... Co chceš za písničku?Oni třeba RBN songs jsou nedostupné tak z 90% (to jsou vytvořené uživatelama), buďto jsou tam dlouho a nikdo si je nekoupil, tak je smazali,nebo jsou prostě dočasně nedostupné, já když jsem si chtěl koupit nightmare tak jsem musel den čekat-a to je to normální RB DLC písnička...Může to být způsobeno také tím že je server přetížený, nebo ,jak se u RB MS stává hodně, nefunkční :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no s Jtagem a RGH ano, ale hledal jsem a stejně se na ty písničky do RB docela sere, jako našel jsem asi 300-400 písniček, ale tím to haslo, jako pokud jsi student vysoké školy tak máš možnost hrát stažené písničky přes audition mode, mám to oskoušený, paráda, nemužeš ovšem hrát ty songy online, ale je to dobré na rozhodování jakou songu na storu vybrat no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo některé písničky do RB jsou zadarmo, mrkni na http://dlcquickplay.com/ a tam si najdi jaké písničky by sis rád koupil, používej třeba funkci ,,rating" nebo ,,users" to ti ukáže buď jak je hodnocená, nebo kolik lidí jí má zakoupenou. Pokud by si chtěl ty zadarmo tak klikni na seřadit od nejmenší ceny (price) a tam se ti hned jako první ukážou songy za daksa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hraje roli to, co máš za flash, napiš co máš a uvidíme, já mám LT+ 1.91 myslím nebo tak něco a jsu na XBL tak půl roku, nic, žádnej flag ani ban.Jako jinak koukám, že nirvána tam má hodně písniček, nakup si hoodně MSP a nakupuj :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu