Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ghost Recon : Future Soldier


xManitua

Recommended Posts

zmáčkni na gamepadu Xguid tlačítko, je to to prosvětlený prostřední tlačítko na gamepadu , klasicky se ti zobrazí okno který posuneš levým hřibkem na záložku, kde je napsaný reedem code a tak ho zadáš a dáš potvrdit a naskoí ti okno ke stáhnutí, potvrdíš a už stahuješ, potom to máš v quickplay...

jinak celkem je hratelnost dobrá, je hodně možností i v nastavení a úpravy hráče, co mě trochu zatím zklamalo je grafika , ale o tom ta hra nebude hlavně MP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wtf to je nechutne zabugovane :D uz po 5 se me hrizl cely xbox :?

Jo kdyz das extra v spilnter cellu v menu tak bys to mel najit ..

Takovej problém sem neměl... hledal bych chybu u tebe ;) Na co sem narazil že je tam zvláštní odezva či co... spoluhráči a soupeř mi občas na ty obrazovce blikaj z místa na místo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak musim říct,že se mi to hodně líbí,ale jsem i hodně zklamanej... Podle mě se mulťák moc chytat nebude,ty mapy se mi nezdaj moc dobře navržený...Včera jsem hrál mapu pipe a byly tam 2 místa kam bylo téměř nemožný se dostat,protože pro bránění tam byli daleko vyhodnější pozice... Těšim se na singl,a jestli pujde splitscreen tak budu naprosto spokojenej...jo a těšim se na 3D..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si myslim... grafika neni špatná,jednoducha , ale bez zbytečnejch chyb.. tak to vidim já... ale když si vezmu , že tu hru dohromady o víc než rok odložili,tak bych nechtěl vidět jak vypadala předtim... Jinak mě mrzí,že je to jakoby takový víc arkádový... Třeba pohyb při schování za překážku - to se mi teda fakt nelíbí - moc rychlí... Podle mě AW2 měl pohyby vyřešený líp...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta beta stoji za ♥♥♥♥♥ ja tam mam na♥♥♥♥♥ odezvu nasiju mu do hlavy cely zasobnik a o zdechne treba az po 10 secundach co sem prestal strilet a on je zazdi nebo proste blikne a zniceho nic kje vedle me ..

On o me nevi nasiju do neho celej zasobnik a on se stihne potom otocit a zabit me na 10 ran ... ? nebo kdyz je killcam tam je zabije strilenim do zdi ? jabezim a on strili vedle me a lita to vedle me do zdi a do zeme a stejnak me sejme .. hrozne zabugovane ..

Nebo taky vidim jenom obrysy zbrani protivnika tak ani nemam sanci si ho vsimnout ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu