Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Prototype 2


dany_

Recommended Posts

Ahoj , dneska mi přišla hra prototype 2 ale zaboha nemužu přijít na princip minihry Hunt and Consume kde se používá ten sonar na vyhledávání obětí ... Nevím podle hry mam běžed do nějakého středu ale jak já poznám zda li neběžím na opačnou stranu děkuji za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem to dohrál a je to pecka. Ze začátku to je takový furt dokola podobný mise, pak se začnou objevovat vedlejší a tím že děláte vedlejší máte na výběr více vybavení což je super .Ale ke konci je to nářez nemáte skoro čas dělat něco jinýho. Podlě me to stojí si to zahrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prototype 2 hraju a docela se bavím , je to rubačka v otevřeném městě ... Sice krom misí je to město mrtvé , auta ukrast nejdou , pouze vojenská technika ... Lidi na vás reaguji pouze v případě mutace , nebo pokavad do nich pálite se automatických pušek ...

Mise jsou docela stereotypní , většinou někam dojdi , někoho najdi , něco eskortuj, neco znič ale většina misí končí soubojem z bossem , který po jeho zabití , absorbujete jeho vlastnost ... Tím se odemikají i nové herní prvky , v první třetině hry se teprve naučíte krást obrněnce , tanky , ATV ... U Tanku je taky dobrá vlastnost to že je budto mužete jedním tlačítkem zničit, druhým ukrast , třetím odebrat sekundární zbraň(třeba u tanku rotační kulomet ) a nebo z nich jednoduše seskočit ...

Tak dohráno , docela povedený kousek , ale že bych měl nutkání to hrát znovu asi ne ... Pokavad jsem to správně pochopil mužeme se společně těšit na oznámení prototype 3 protože hra si o pokračování vysloveně říká :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu