Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vysoký ping nebo co?????


smoulinka

Otázka

:cheesygrin: Ahoj všem, mám problém...., když založím hru, tak můžu pozvat jen někoho a mě ze založené hry prakticky až na vyjímky téměř nikdo...pořád, že signál ztracen, ale je divný, že, když založí někdo jiný a já už tam jsem( to je ta vyjímka ), tak bez problémů z té založené pozvu ty, se kterými to před tím nešlo...slyšel jsem něco o tom pinku...poradte mi prosím někdo jak se to projevuje a proč a co udělat, aby to fachčilo jak má, popřípadě jestli to nemůže být něčím jiným...díky a přeju vymalovanej den.:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

:ziped:Tak já nevím...zkoušeli jsme na zřizovatele internetu jestli nemáme blokovaný herní porty a nemáme....a nevím, nevím, ale mám pocit, že veřejnou mám...a porád kulový...prý mám nasměrovat modem na xko, ale jak kurva....nemám open..mám to druhý u kterýho jde jen něco (ta třetí možnost je, že nemaká nic ), bobrik má router a má uplně ten samý problém...prosím někoho o vysvětlení, ale jsem uplnej trotl, kterýmu, když to vysvětluješ, tak rozumí každýmu třetímu slovu....internet mám 2000/126 o2 adsl....ale myslím, že to jen tak tak stačí, když jsem online, tak žádný sekaní vypadávaní ani nic podobnýho...., takže v tom to asi nebude...ps: vyšší mi nedají, jelikož v mí lokalitě je to přetížený...prej :cry:já ani nevím co od toho čekat tady se spíš řeší věci tipu...a jmenuj tři podle tebe nejlepší hry co jsi hrál atd....tak jo...ico, resident evil 5, god of war:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já nemám router...mám xko napálený do modemu a z modemu na komp, takže musím nasměrovat modem na xko...něco jsem o tom četl...jako, že pasivní s pasivním nelze a pasivní s aktivním lze atd.A bobrice má router zinex prestige se čtyřmi porty a dělá mu to samé...nemyslím, že potřebuju router k tomu abych hrál on line Erik taky nemá a je open, tak už nevím.Dneska mi na to přijde přítelkyně brácha, kterej trochu dělá do kompů a jestli to nepůjde, tak letí celej xbox z okna...mám toho právě dost...kurva furt jenom něco štelovat instalovat, směrovat....fuck...já chci v klidu hrát a ne se s tím porád srát...sakra já kupoval konzoli a vono ser to chová jak nějaký utrápený PéCéčko...fakt jebat, už máme z toho nervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu