Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

otázky na GEVEY


codek

Otázka

Zdravím, plánuji koupi iPhonu 4, ale odemknuté pro české operátory jsou celkem drahé, tak jsem se díval po nějakých s 5.0.1 (ty jdou odemknout jen přes GEVEY simcard ne ?) ale měl bych pár otázek.

Jak je to s tím voláním na 112 ? ...Zjistí že jste tam volali když se to vytáčí jen na 2s. ? Nebo dojde jen k nějakému vyslání signálu na satelit teprve a k ním ještě nestihne nic dorazit ?

Jsou už nějaké zkušenosti že by někomu 112 zablokovali ?

GEVEY mi nepřipadá tak složitý a o dost levnější tak bych šel asi do toho, vždyť odemykací postup použiju vdžy jen doma když se mi vybije nebo budu chtít restartovat ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Na 112 volat nemusíš, prý funguje i 911 na kterou se z čr nikam nedovoláš ale na odblokování to prý stačí, jinak ten postup musíš provádět i když ztratíš signál. Jakési řešení je snad gevey supreme která má tenhle krok provádět automaticky takže ta by se snad použít dala. Jinak radši si to nech ještě od někoho potvrdit, ip4 nemám, ten plánuju výhledově a tohle jsem si taky zjišťoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Na 112 volat nemusíš, prý funguje i 911 na kterou se z čr nikam nedovoláš ale na odblokování to prý stačí, jinak ten postup musíš provádět i když ztratíš signál. Jakési řešení je snad gevey supreme která má tenhle krok provádět automaticky takže ta by se snad použít dala. Jinak radši si to nech ještě od někoho potvrdit, ip4 nemám, ten plánuju výhledově a tohle jsem si taky zjišťoval.

Díky, tak to je super, takže s tou supreme by mě to ani nijak neomezovalo to je super...chci bazarovku v dobrém stavu a blokovaný se dá sehnat za 5-6,5 a odblokovaný tak 8,5-12

Na aukru jsou ty supreme za 200,- ale i za 1000,- jaký je rozdíl ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu