Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fixnutie Erroru 1600 až 1604 [návod]


Sinedd182

Recommended Posts

Pri restore mi často vyhadzovalo jednu z chýb 1600, 1601, 1602, 1603 alebo 1604. Stáva sa to predovšetkým ak chcete nahrať Custom Firmware (CFW). Keď som to skúšal v iPhone 3G fixnuť cez iREB tak to šlo v pohodičke. Telefón som dal do DFU módu a iREB mi ho našiel. Problém však nastal pri iPhone 4. Ako náhle som ho pripojil a dal do DFU iREB ho jednoducho nenašiel. iTunes mi však našlo iPhone v recovery mode. Tak tu mám jeden opäť jeden návod.

Čo budeme potrebovať?

1. iPhone 2G, 3G alebo 3GS

iPod touch 1G, 2G alebo 3G

- iREB

2. Všetky generácie iPhonu a iPodu touch

- redsn0w (odporúčam novšie verzie)

Postup pre iREB:

1. Pripojíme iZariadenie k PC pomocou kábla

2. Otvoríme program iREB a vyberieme si z ponuky vaše zariadenie.

3. Riadime sa podľa pokynov na obrazovke tj. dáme telefón do DFU módu (3sekundy držíme POWER/SLEEP tlačidlo, potom stlačíme aj HOME (držíme obe tlačidla) cca 10sekúnd a pustíme POWER/SLEEP tlačidlo a držíme len HOME a čakáme pokiaľ program nenájde vaše zariadenie - keď ho nájde môžete pustiť HOME tlačidlo.)

4. Na zariadení vám ostane svietiť obrazovka na bielo čo znamená, že je pripravene na RESTORE.

Postup pre Redsn0w:

1. Pripojíme vaše iZariadenie k PC pomocou USB kábla

2. Otvoríme redsn0w (v našom prípade verzia 0.9.9b9)

3. Klikneme na Extras > Pwned DFU > NEXT

4. Zariadenie dáme do DFU módu (3sekundy držíme POWER/SLEEP tlačidlo, potom stlačíme aj HOME (držíme obe tlačidla) cca 10sekúnd a pustíme POWER/SLEEP tlačidlo a držíme len HOME a čakáme pokiaľ program nenájde vaše zariadenie - keď ho nájde môžete pustiť HOME tlačidlo.)

5. Na zariadení sa mód neprejaví nijak obrazovka ostane čierna. Zariadenie je pripravene na RESTORE

Stačí už len nahrať vami požadovaný firmware pomocou iTunes a pokračovať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu