Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 12 EURO dlc


Poxes

Recommended Posts

  • Odpovědi 71
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Aha, a myslíš si, že bys mi mohl poradit jak? Vůbec nevím, jak na to a strááášně by mi to pomohlo. Mám RGH, exterák, kde házím do složky "hry" převedené GOD hry. Díky moc za radu :-)

a co chces? poradit jak se stahuje title update na rgh? ja si ho stahuju z jedne stranky, nakopiruju na flesku naformatovanou na exfat dam do xboxu a presunu na HDD a ono se to samo zapne.. jestli myslis to DLC tak to dlc musis nakopirovat do slozky 0000002 do slozky fifa nebo jak ti ju to vyextrahovalo.. ale dlc musi byt na internim hdd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co chces? poradit jak se stahuje title update na rgh? ja si ho stahuju z jedne stranky, nakopiruju na flesku naformatovanou na exfat dam do xboxu a presunu na HDD a ono se to samo zapne.. jestli myslis to DLC tak to dlc musis nakopirovat do slozky 0000002 do slozky fifa nebo jak ti ju to vyextrahovalo.. ale dlc musi byt na internim hdd

Jo, myslím TU. Já mam doma nejaky blby net a v xboxu proste nejde (sloziteji se to nastavuje) a chci rozjet dlc. Normalne stahnu tedy jpg z jqecover (nebo jak to presne je), strcim do xboxu, dam TU na dlc a ono se to aktualizuje? Mozna znim jak naprostý debi*, ale jsem fakt z toho jelen :D mam vsechny dlc projete pres iso2god (uz jsem je tak stahl), ve vlastni slozce a na externim hardu - interni mam zapraskany savy atd. Diky moc za radu, uz se tesim, az to rozjedu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, myslím TU. Já mam doma nejaky blby net a v xboxu proste nejde (sloziteji se to nastavuje) a chci rozjet dlc. Normalne stahnu tedy jpg z jqecover (nebo jak to presne je), strcim do xboxu, dam TU na dlc a ono se to aktualizuje? Mozna znim jak naprostý debi*, ale jsem fakt z toho jelen :D mam vsechny dlc projete pres iso2god (uz jsem je tak stahl), ve vlastni slozce a na externim hardu - interni mam zapraskany savy atd. Diky moc za radu, uz se tesim, az to rozjedu :D

ale aby ti to dlc fungovalo tak musi bejt na hdd ktery je naformatovany na ten format xbox coz je ,,fatx,, jinak ti to nenajde.. proto si je presouvam vsechny na interni hdd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

divej. interni hdd je ve formatu FatX.. ten prave bere DLC, XBLA hry.. ale externi mas ve formatu fat32 aby ti zase fungovaly hry.. treba priklad jak to mam ja.. prevedl sem si fifu12 pres ISO2GOD a na externim disku mam slozku content/0000000000000000/45410967 a na internim disku si tu slozku vytvorim takze to bude hdd1/content/0000000000000000/45410967/0000002/a to dlc

pak si normalne stahnu ten title update a pres flesku ho nakopiruju na disk a on se mi ukaze mezi save game

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja sem včera dal par zapasu a dobre to je,grafika dobra,hrači mi přijdou větší nějací,lépe zpracovaní sou,mělo to včera takovy zvlaštně nepřirozený pohyb(až moc dokonalý)a občas to lagovalo a nešlo se spojit s hračem..ale mohlo to byt tim že servry byly přetižene..stahovalo se to 2 hodky...menu super udělane,mody fklidu...kdo chce euro ma ho mit - ja sem spokojen,až na ty hrače na ktere sem včera narazil..to sem si zas zanadával :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych za to MSP nedal...přijde mi to jako naprosto zbytečná blbost...grafika stejná (je to jen DLC základní hry), jediný co je tam jinak, tak že si můžu vybrat nároďáky a hrát nějakej přiblblej turnaj :D ne díky :D

Jediný co může být super je mód Challenges, což mě baví i v základu FIFA 12..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu