Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 nebo PS4?


-.Eagle.-

Recommended Posts

Zdravím, přemýšlím o koupi PS3 na druhou stranu má to smysl, když za "chvilku" bude na světě PS4? Bude to výhodné do toho jít? Ať nekoupím a za pár let na to skončí hry, bude tam málo online hráčů a musel bych se toho zbavit a rád bych aby to dlouho k něčemu bylo když už to mám kupovat :cheesygrin: Díky za každý názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už po několikáté..... Ps4 jen tak nebude !! Ps3 je už levný a pořád se vyplatí, takže jestli chceš tak do toho jdi a žádnou Ps4 neřeš... stejně až výjde bude stát 17tisíc a bude to mít málo kdo, a hry taky budou stát ze začátku asi za prd..

podle mě Ps4 výjde nejdřív 2014

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, viděl jsem někde odpočet že má vyjít už za 7 měsíců ale zřejmě to byl fake :D. Bude to asi OT tak se omlouvám ale dá se nějak na ps3 zakládat něco jako malé lanky v případě, že má určitá hra vyplé oficiální servery a tím vlastně hrát aspoň se členem (členy) dané LAN? Samozřejmě s legálně zakoupenýma hrama :) Jinak sorry jestli taková otázka někomu přijde hodně blbá jsem v úplných konzolových začátcích :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to je trosku dost OT, doporucuju tlacitko hledat dotazu typu ps3 vs. ps4 je tu habakuk a ta rada je vzdycky stejna, necekat.....

Souhlasim s Canavou ze se dockame nejdrive 2013, PS4 nebylo jeste ani ohlaseno a Sony se nekolikrat vyjadrilo, ze nikam nespecha, ikdyz kdo vi, mozna to byl jen zpusob, jak potopit microsoft a vydat to driv :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu