Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty: Black Ops 2


DeSmond

Recommended Posts

  • Odpovědi 121
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dohráno - super. Na co jsou vubec ty branici mise?? Ja ty branici mise nehral a myslim ze to nejak nemelo vliv na hru,nebo se pletu??
ty branici mise nevím jestli na to měly vliv.. ale vliv na hru mělo jen to tvoje rozhodování.. taky se mi líbílo jak je ta mise jak ujizdis tim autem tema troskama tak nakonci mijis plameny.. poprve sem tomu svyho vojakovy spalil xicht a mel ho celou hru, ale po druhe sem dostal gamebody ze mu ten rypak nezhořel :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau včera jsem hrál v Black Ops 2 misi jak si můžu vybrat koho zastřelím jestli Mendeze nebo Harpra zkusil jsem zabít Mendeze ale nevyšlo to Mendez mě popravil.Chci se zeptat jestli někdo zkusil druhou možnost Harpra?jestli to má vliv na příběh koho zvolím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám s touto hrou problémy jako nikdy. S DashLaunch 3.04 mi hra fungovala, ale na konci 2 mise mi zůstala černá obrazovka a další mise se nenačetla a nešlo s tím hnout, tak jsem nahodil Title Update a hnedka to šlo. To samé už se mi i s TU stalo 2x v misi 6 a 10, a pomůže už jen vypnout xko a misi znovu opakovat. Mám release Call.of.Duty.Black.Ops.2.RF.XBOX360-P2P můžete potvrdit 100% funkčnost ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám s touto hrou problémy jako nikdy. S DashLaunch 3.04 mi hra fungovala, ale na konci 2 mise mi zůstala černá obrazovka a další mise se nenačetla a nešlo s tím hnout, tak jsem nahodil Title Update a hnedka to šlo. To samé už se mi i s TU stalo 2x v misi 6 a 10, a pomůže už jen vypnout xko a misi znovu opakovat. Mám release Call.of.Duty.Black.Ops.2.RF.XBOX360-P2P můžete potvrdit 100% funkčnost ?

mám ten stejnej release a dohráno naprosto v pořádku, za celou kampaň ani jedno seknutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau kluci...!! Chci se zeptat z console-poweru jsem stahnul obe verze black ops 2..a mam stejnej problem. Mam xko s RGH a pokazde se me hra spusti,najede menu a kdyz dam zahajit 1.misi tak me zcerna obrazovka a nic se nedeje dal...xko ale dal raguje a vyskocim hned hlavniho menu a nemusim tvrde vypinat?..Nemate nekdo tuseni proc to dela? Diky a hezkej den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau kluci...!! Chci se zeptat z console-poweru jsem stahnul obe verze black ops 2..a mam stejnej problem. Mam xko s RGH a pokazde se me hra spusti,najede menu a kdyz dam zahajit 1.misi tak me zcerna obrazovka a nic se nedeje dal...xko ale dal raguje a vyskocim hned hlavniho menu a nemusim tvrde vypinat?..Nemate nekdo tuseni proc to dela? Diky a hezkej den

http://www.youtube.com/watch?v=Nuz-ZmwV-rg&feature=fvwrel

bud' jak je ukázáno na videu nebo spustit DashLaunch zvolit unloadDashLaunch a LAUNCH vyhledat COD BOII a jede to ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký byste řekly že je nejlepší submachin a assault gun ?

zatím furt jen hraju s MP7

A co Attachments teď mám Suppressor , FMJ náboje průrazné a Foregrip

Jak vidím tak ty děcka z USA jsou dobří gembleři takovou chvilku je na trhu a už sem vyděl lvl 3 prestige lvl 50

Upraveno uživatelem Rendy93
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne nebude. žádný cod nebylo na xbox v češtině.. a navíc myslím že u takovejch her je to zbytečny.

Zbytecny?? Ten kdo neumi anglicky a chce dobre pochopit pribeh by to rad cetl cesky, nemyslis?? Ja osobne bych si to klidne rozjel znova kdyby k tomu cestina byla... Ale asi nebude, tak bohuzel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zbytecny?? Ten kdo neumi anglicky a chce dobre pochopit pribeh by to rad cetl cesky, nemyslis?? Ja osobne bych si to klidne rozjel znova kdyby k tomu cestina byla... Ale asi nebude, tak bohuzel..

myslim ze v takovejch hrach kde je ta anglictina jednoducha tak je to fakt zbytecny.. nereknu nejaky RPG, nebo neco s delsi herni dobou kde je aspon nejakej pribeh... ale tohle? no nevim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu