Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wii D2B - 3 uřezané piny


Hyna

Recommended Posts

Zdá se, že Nintendo se začalo bránit wii čipům. Mám tady další kousek na instalaci čipu ale nestačím se divit. U DVD obvodu (D2B) jsou odstraněny 3 nožky, takže nejde wii čip nainstalovat :blink:

Setkal se s tím už někdo? Na netu jsem něco našel, ale spočívá to v ořezávání pouzdra DVD integráču. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro lepší představu to vypadá takhle:

wii-chipsetcut-logo.jpg

Dá se to teda zatím vyřešit jedině odškrabáním pouzdra IO. Dá to sice dost práce a je potřeba potom velice precizní pájení, ale jde to! :cheesygrin:

Tady je obrázek jak na to. Já jsem to dělal tím druhým způsobem, protože ty nožky byly fakt uřezány těsně u integráče.

fix-d2bcut-logo.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně jak říkáš....jde to a to je to podstatné :) za kolik čipuješ? a jak se zárukou?

Normálně čipuju za 700 i s čipem. Ale tohle je trochu víc hardcore, takže jestli to tak bude u víc konzol, tak asi zdražím.

Záruku, no to je složitý. Dělám to doma a dávám protizálohu 5 tisíc. Pokud to poseru, tak moje chyba no. Ale u tohodle, když už musím řezat integráč, tak to budu muset už dělat bez záruky, aby to nebylo za dobrotu na žebrotu, kdyby se to náhodou nepovedlo.

Jinak očipovávám BRNO Takže kdo má zájem :wohow:

Jediný co ještě neočipuju, tak je D2C, protože nevím jakej bude zájem. Moc se totiž nevyplatí ty čipy objednávat po jednom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normálně čipuju za 700 i s čipem. Ale tohle je trochu víc hardcore, takže jestli to tak bude u víc konzol, tak asi zdražím.

Záruku, no to je složitý. Dělám to doma a dávám protizálohu 5 tisíc. Pokud to poseru, tak moje chyba no. Ale u tohodle, když už musím řezat integráč, tak to budu muset už dělat bez záruky, aby to nebylo za dobrotu na žebrotu, kdyby se to náhodou nepovedlo.

Jinak očipovávám BRNO Takže kdo má zájem :wohow:

Jediný co ještě neočipuju, tak je D2C, protože nevím jakej bude zájem. Moc se totiž nevyplatí ty čipy objednávat po jednom.

zájem mám, psal jsem ti na email a nic 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu