Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 Downgrade 3.55 na 3.15


Jiboia

Otázka

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Mám ps3 cechG04 (podporuje firmware min. 1.97) a chtěl bych jej downgradovat na min. na 3.15. Jde to nějak udělat?

3.55 pokud se nepletu jde downgradovat budto pres JailBreak, teensy nebo snad i tim ezflasherem, kazdopadne ja downgradoval 3.55 na 3.41 pres teensy a fungovalo to dobre

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

takže píše se tam, že se ti možná naformátuje HDD tak si ho radši zálohuj

1. Nainstaluj CFW355-OTHEROS++-SPECIAL.pup (Je jedno na jaký verzi FW si právě tet)

2. nainstaluj qa_flag_extra.pkg

3. spust qa_flag

4. Jestli uslyšíš pípnutí pokračuj. Jestli ho neuslyšíš tak začni znova.

5. restartuj PS3

6. dostaň se do recovery menu PS3 a nainstaluj jakejkoliv FW, v tvém případě 3.15

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

a nemůžeš mi prosim zaslat potřebný informace nebo odkazy na soubory kde to stáhnout? flshdisk mám a ps3Key by se dal tak nejspíš použit. Jen nevím jaký firmware tam dat: http://www.ps3key.com/en/news/

Popřípadě nespletl sis to?nedowngradoval si náhodou z FW 3.50? protože na 3,55 už tuším jailbreak žádný nefunguje.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu