Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CSI: Hard Evidence


xDante1986

Recommended Posts

právě hraju tuhle hru a jsem s ní docela spokojen, předčila má očekávání, jedná se o FPS click-point adventuru, asi jedinou na x360, graficky bych to shodnotil slovem průměr....možná lehounký podprůměr ale dívat se na to dá, jedná se o hru s licencí dle seriálové předlohy...nicméně seriál nesleduju a tak je těžké říci jestli se jedná o nové originální případy nebo případy, které byli v seriálu, dále je nutné podotknout, že hra má celkem 5 případu, které budete muset rozluštit. V tuto chvíli jsem asi uprostřed čtvrté kapitoly a dá se říct, že jsem se zatím nezasekl, je pravda že dobrá znalost angličtiny je velké plus....ale clinck-point adventury mě baví....ale většinou jsem aspoń jednou za hru použil návod kvůli nějakému záseku....tady když nevíte zeptáte se vašeho partnera na nějaké rady, což vám ve finále jen zhorší hodnocení za danou misi, dalším mínusem hry jsou achievments, kterých je ve hře 5 a každý získáte za úspěšně dohranou misi (žádná výzva), hru bych zhodntil tak 60-65%, přičemž pro clickpoint adventuristy se jedná o jasnou volbu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Dnes som to rozohral a 6 hodin v kuse som sa od toho nevedel odtrhnut... anglictina je tam "primitivna" (pre koho ako) a hratelnost je skvela... zatial som presiel 2 pripady a fakt, niekedy si myslite, ze pachatel je niekto iny a iny... pekne graficky spracovane (urcite nie vrchol), pozerat sa na to da...

7/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu