Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Cfw


BigDadyKane

Otázka

Recommended Posts

  • 0

Navíc když si stáhnu nějakou hru a fakt se mi líbí tak si tu hru koupím. Kdybych si jí nezahrál tak bych si polovinu svejch her ani nekoupil (a nemám jich málo) sice jsou dema ale podle mě jsou dema moc krátké na to abych se rozhodnul.

Takže většinou to dělám tak že si hru stáhnu a když se mi opravdu líbí tak si jí koupím. Když mi ta hra příjde jako obyčejná nebo lehce nadprůměrná tak se sakra rozmyslim jestli za ní ty prachy dám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

PSV hry jsou nechutně drahé. SONY jde SAMA naproti CFW..... Např. Google Play má kmání FIFA 2012 za 98,95kč, APP Store 3,99 liber a PSN store FIFA 2012 za 1249,-kč. To je sakra k*revskej rozdíl. Netvrdím, že na Androidu se to hraje dobře (na tabletu je to OK) ,ale za takový prachy, ať si to strčí do ř*tě!! PSV mám, ale pokud AA gamesa nebude stát pod 215,-kč , nekoupím....a to nejsem a nebudu sám, kdo nekoupí...a to potom je jedno jestli je CFW nebo ne, protože kšeft mít nebudou...Kecy o tom, že CFW ničí PS3/VITA apod. je nesmysl. Je x-set tisíc JB iPhonů a Apple má zisky, že Stewa J klepla pepka :wohow: (sorry za fór, k neboštíkům jen dobře). Je na každým znás, jestli CFW bude mít nebo ne a jestli koupí nebo ne. SONY teď s PSV moc zisky nemá a podle toho jaký maj nastavený ceny a strategy, tak mít zisky ani nebudou mít. Já být na místě nějakýho managera nebo kdo tomu šéfuje, tak okamžitě vyhodím toho h*upa, co tuhle cenovou politiku vymýšlí...

Za mě hlas pro Homebrew...Dojnou krávu už SONY dělat nebudu...už vidím, že si za CHAT do Skype připlatíme, nebo snad ne???? :blejt:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Skús si tú fifu na iOS kúpiť a zahrať a potom si kúp a zahraj PSV verziu.

Mám FIFU na ASUSU TF201 a je to jak jsem již psal v pohodě. Nevidím vtom žádný velký +PLUS , že na VITĚ je hezčí grafika. Při zápase to nevnímáš a je mně to tak trošku jedno, ale vnímám a to po celou dobu za kolik jsem hru koupil a to mně jedno není. A věř tomu, že zážitek z hraní bude stejný jen s mini rozdílem ovládání (VITA je nej. v ovládání, to nezapírám).... Vtip je vtom, že si zahraji o minimálně 12 her více než ty za stejně utracený peníze...a to není od SONY spravedlivé. V možnostech hry ta cena zahrnuta taky není, protože až zas tak velká pecka za "TY" prachy to není. Nikoho nehaním, nepřesvědčuji, nepomlouvám, ať si každý za svoje penízky koupí co se mu zráčí, ale já to nebudu......a kráct??? Na to už jsem starej.... :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu