Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zpozdene reakce ovladace-help


mkenya

Recommended Posts

Predne bych chtel rict,ze jsem skoro vsechny vygooglovany moznosti vyzkousel.:cry: ale proc se nezeptat.Pri hrani napr CoDMW3 online je minimalni zpozdeni prenosu pohybu na obrazovku tudiz nemate sanci neco uhrat..Posledni dva roky jsem jel na slim 80 a tv Hyundai a vse klapalo.PS odesla,poridil jsem si slim 320 a od te doby si nezahraju..poradte dik.Verim ze chyba je nekde v nastaveni,ale uz mi jde s tech milionu pokusu hlava kolem :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil jsem:nastavit na tv herni mod,snizit rozliseni u ps3 na 720,vypnout sum,restartovat dualshock i konzoli(je 5 dni nova),nastavit tv na PC full mode HDMI,vymenit HDMI za scart,restartovat pripojeni k netu.Na stejne tv nebyl se starou konzoli nikdy problem.Napr.pri hrani online nemam sanci joypadem zamirit na velkou vzdalenst vcas a presne,packa reaguje pozde,nebo po pulcentimetrovym vykyvu nebo strilim na blizko nekam kde uz vlastne protihrac neni(zpozdeni)Citlivost nastavit taky nepomaha(i u jinych her,ne online)TAK UZ NEVIM.Aby to zas nebyla nejaka blbost jak uz to bejva :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

off i on,zkusil jsem treba Deus Ex a nejaka dema z PSN a stale to blbne.U offline si i zvyknes :-) ,ale u online jses akorat nastvanej(vystrilim nekomu na zada pul zasobniku a on se staci otocit a dostat me :-D )Chytlo me pred par lety online(v mym veku :)) atreba MW3 mam solidni prestige ale ted holt stop......asi nova tv,ale zas proc kdyz to na stare konzoli bezelo v pohode...je treba nejaky rozdil mezi slim 80GB(koupeno 2008 ) a 320GB(nova) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu