Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Diablo III


Batista123654

Recommended Posts

  • Odpovědi 268
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

:) Já to měl za 60e a taky se to dá ... však 1500, to sou 2 prokalený víkendy, s rozdílem že todle můžeš mít i na stovky hodin x)

a nechci dělat nějakýho spekulanta,ale nějakou dobu to jinak než se zaplacením nepůjde, on se na to cracklej emulátor určo udělá, ale na blizz servech krom itemů je třeba i ai nepřátel a to nevím jak emulátor nasimuluje :) a to nepočítám že emulátor těžko bude procházet patchama stejně jak offik, takže cracklá hra bude stářím klidně 3 patche pozadu (tzn bez pvp atd) bez aukce atd .. ...ale ne že bych tu chtěl vyvolávat flamewar :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na xzone bude za 3 tejdny další várka ... tzn v červnu a to mam narozky tak bych si mohl koupit něco :D diablovky mam hrozně rád a jelikož je tohle diablo :D tak do toho pujdu beta byla výborná... a fakt sem se bavil..

EDIT: Co je prosim vás starter edition ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny!

Nemůžu se Diabla 3 dočkat, bohužel jsem momentálně tak trochu na mizině :D a protože ani nemám žádnou zkušenost s tímto typem her (nehrála jsem Diablo ani Diablo 2, z trailerů na Diablo 3, gameplay videí, recenzí bety atd. jsem ale nadšená), nemám taky žádnou záruku, že mě bude hra bavit. Nicméně hrozně ráda bych si zkusila zahrát alespoň tu Starter Edici, abych to mohla posoudit a rozhodnout se, jestli si nakonec koupím celou hru. Pokud tedy někdo z vás hru už má a nemá nikoho, kdo by chtěl jeho guest pass, hlásím se dobrovolně :D

Nemám, co nabídnout výměnnou, takže jen spoléhám na dobrotu gamerského srdce! :D

Pokud tedy nějaký přebývající kód máte, pošlete mi ho prosím přes PM, byla bych vám neskonale vděčná :)) děkuju předem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja sem to dohral an normal za nejakejch 18 hodin a strasny zklamani, diablo ten pad za par minut na prvni pokus (hraju za monka), silena nuda, jediny co me bavilo byly ty ingame videa a pribeh... ale pak prisla dalsi obtiznost a cela hra pro me teprve zacala (neco jako expit wow na 85 lvl- az teprve po tom zacne prava hra), ted uz sem v dalsi obtiznosti, nutnost hrat v grupe docela nutna :D jakmile se clovek pusti do nejaky vetsi akce sam, je to skoro zarucene wipe, takze zatim me hra velice bavi, lvl 58 a je to brutal...jen mam pocit ze jakmile to clovek dohraje i na tu nejtezsi obtiznost a bude mit top eq... tak hra proste a jednoduse konci, ale takovej mesic dva tri by to zabrat imho melo :D a vsechno lepsi nez casual wow, ve kterym se vsechno zjednodusuje, zatimco v diablu je to porad tezsi a tezsi, no uvidime co pvp :))) a jestli budou delat nejaky pridavky, nebo to bude mit blizz u prdele (nekde sem cet na battle.netu ze se o diablo nebudou starat jako o WoW...tkj zadny novy dungy, bossove atd. jen patche a pvp)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ehm toto je diablo :D mit TOP eq trva roky, neni to wow aby blizz pridaval dungy, za celou dobu do D2 pridal se mi zda 2 eventy sice ten posledni uber tristam je sado maso :D ale za 12 let hry toho moc neni takze novy obsah prijde s datadisky mneli by vyjit 2 aspon co se tak blizz znimoval

http://eu.battle.net/d3/en/item/last-breath maly priklad pekna dagerka pro WD lide kvuli tomu aby mneli perf staty budou hrat roky je to stejne jak v D2 kdy shako s armor 112 bylo temer bezcene ale o shako s armorem 142 se lidi dokazali pretrhnout a pritom v D2 armor byl temer nanic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám nahráno už 45 hodin, lvl 60 a 1. ACT na Infernu, bohužel nás dost zbrzdil dnešní výpadek serverů (už skoro 5h nejedou). Hrajem ve čtyřech a kupovali jsme v Praze v Xzonu na půnočním prodeji, kde bylo určitě kolem 500 lidí! :D.

Jinak hru na normal jsme dohrali jestě 15. k večeru :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám nahráno už 45 hodin, lvl 60 a 1. ACT na Infernu, bohužel nás dost zbrzdil dnešní výpadek serverů (už skoro 5h nejedou). Hrajem ve čtyřech a kupovali jsme v Praze v Xzonu na půnočním prodeji, kde bylo určitě kolem 500 lidí! :D.

Jinak hru na normal jsme dohrali jestě 15. k večeru :D.

Boze,nechapu bud musis byt skolak,nebo nemas rodinu,nebo fakt uz nevim :DD.Jinak gratuluji,ja si to vychutnam a rozlozim tak asi na rok :/.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrajem já + další mí 3 kamarádi ze třídy :D, takže studenti. Jsme fanoušci Diabla ;). Každopádně už máme nahráno 55h. Co se týče inferna, tak mobky a slabší boss packy si dáváme celkem v pohodě. Ovšem uncommoni s mortarem jsou hrozně těžký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam nahrano cca 27 hodin a jsem na nightmare pred Belialem. Ale pracovni povinnosti jsou prednejsi, i kdyz ct a pa volno:)

JInak wizard 40 lv /dps zatim 1529 a intell. 780% s resi 78%). Ma nekdo nejakou spec strategy za wizarda na tohoto bosse? Protoze jako jediny mi delal problem na normal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

belial je klasicky wow boss :) tam se snad ani chcipnout neda

nekupoval si nekdo tu myšku steelseries diablo 3 přemyslim že bych si ji koupil

bohuzel tenhle boss je dost na picu, malo prostoru na escape, vsude trapy. Kdyby to bylo ve wow,tak to proskacu. Na nightmare jsme prisel na strategii za wizarda,takze se dal,ale jsem zvedavy na hell obtiznost,ale to uz budu mit 60 lv a unlock vsechny ability

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu