Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Diablo III


Batista123654

Recommended Posts

  • Odpovědi 268
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

a napadlo te stat na miste tam kde neni ta zelena srajda? :D si wiz takze mas teleport a diamond skin to ja mam pouze spirit walk

"no predstav si ze jsem tam furt stal v tom zelenym a jeste jsem si furt pri souboji stridal ve slotu teleport a diamond skin a diky tomu nevidel vubec na souboj" Nejdriv se zamysli nez napises takovou hovadinu,diky

Jen pro tvoji predstavu mam wizarda cilene udelaneho pouze na dps (2115 tedka),takze tim padem mam mene hp a armor. Ano poprve jsem zemrel na nightmare prave u nej,takze jsem musel zmenit komplet ability a to na Spectral Blade Imp Blades (z toho slo nejvice dmg),Sec. ability byla pouzita pouze na prvni fazi Disintegrate, Diamond skin (mirror skin), Wave of force na avoidovani melee utoku, a nejvetsi pomocnik Energy armor + pasivni vlastnost galvanizing ward. Souboj nakonec trval neco pod 4 minuty. (jinak diablo jsem zacal radsi hrat bez chlastu,takze se lip soustredim)

[h=4][/h]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj , nemate nekdo quest pass ? abych mohl zkusit jestli me to ten muj srot nejak rozjede ? at nemusim hned kupovat plnou kdyz by to bylo na nic :D , predem diky

dokazal jsem to rozjet na notasu msi cx600 T4200 2,2ghz, 4Gb ram, ati radeon 4300HD mobilete, a samo na W7 hra bezi to jedine se da o tom rict, max jsem mne 30 fps ale procesor nestihal chudak hra bezala pomalu ne ze by se sekala nebo to byli low fps proste ta hra byla pomala, jiank nacitani lokaci bezi i na slabsich procesorech uplne perfektne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Táákže, 68 hodin a ACT II na Inferno pokořen :D. Bossové jsou vážně ultra jednoduchý, problémy spíše dělají uncommoni a silné boss packy (nejlepší jsou s mortarem, vortexem a reflect dmg :D). Takže mnohdy zjistíme, že to prostě nelze udělat (zabíjíme je dlouho a oni pak zapnou rangeview dmg, navic se vyhealujou dříve, než se oživíme), takže mnohdy to náš wizard proportí do dalšího checkpointu.

Jinak hraju za Witch Doctor, tak na rozmezí co největšího DPS a toho, abych přežil. Bez passivu na dmg (přidává 20%) mám 19995 DPS a asi 25k životů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

letíme letem světem :) sme kousek od azmodana a chybí mi asi půl levelu, takže act4 jen tak proletíme a v +-6 budem zjišťovat co je fakt inferno :D popravdě hell za pomoci AH nebyl moc problém , bál sem se víc x)

.. pro mě nejhorší chainy a jail , to je fakt hnus :) pro melee..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele ja si poridil docela nedavno http://www.alza.cz/a4tech-x-760h-cerna-d181784.htm (ktomu este roccat podlozku) a jako rozhodne si nemuzu stezovat, par let sem mel mx510 takze nejsem zvyklej na zadny crapy ale za tu cenu je nejvic vklidu :) a hrajem klanove, tam uz to musi litat .. takze to zas tak "casual" nevyuzivam a musim rict ze co se presnosti tyce tak fakt pohoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20k? čekal bych víc :) ale jinak gj ;) my jdem inferno až dnes x)

Tak už 21k :D, nemám peníze, abych si koupil něco fakt op a i přes valor buff to zatím nějak nepadá (třeba zatím žádná legendarka, ty padly 2 jen jednomu z naseho tymu). Ale jako zas málo to není, Kripparianův tým měl na act 4 inferno witch doctora s asi 13k dmg (měl horší equip páč jeli na rychlost, to je jasný). Každopádně s jedním pasivem a skillem se můžu dostat na 30s na nějakých 35k DPS, na bosse ideal.

nebyl jsi vcera 2 akt hell?

nektere elity jsou 1000x tuzsi jak akt bossove miluju arcane ench, vortex, horde

javak aplikuje se bonus loot z nephelim valor i na bosse jako je skeleton king?

Ten loot se aplikuje na všechno, i na sudy :D. Akorát stacky se získávaj jen z elite bossů a uncommonů, z questových bossů ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a když zdechneš tak o něj přijdeš?

jinak legendarky bych moc neresil :) to uz je pravdepodobnejsi ze ju nejakej blbec da do aukce za pakatel nez ze by dropla, navic jsem mel uz 5legendarek z ah, nachystanej na urcitej lvl a stejne sli do dalsich 5ti lvlu zas na prodej, protoze byl rare item jednou tak silnejsi :) ... 35k to uz je pekny :) to mam v bersekrovi :D ... na WD je super ze zalezi fakt jak si to davas, kdyz ho vyuzivas na plno tak si damage dealer jak hovado, jakmile to flakas tak ses pouze do poctu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já s wizardem jsme damageři a barbarian s monkem hrajou tanky (monk zároveň všechny healuje), ti dva maj dmg něco kolem 10k, ale healthu asi 45k a vydrží všechno :D. Celkem si to dávám, ale sere mě mana. Chtělo by to tak 2k s regenerací 200 za sekundu :D.

Každopádně nephalem valor buff se smrtí nezruší, zruší ho jen změna skillu, nebo odpojení ze hry (a nebo sám po 30 min skončí, pokud ho neobnovíš zabitím dalších elitů).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chápu :) já todle řešil navazováním spirit walku s runou na 30procent many... když ju nenecháš ani chvilku zahálet tak to docela pomůže .. ale todle je poznatek z 38lvlu takže to může bejt na 60 jinak :)

díky za info, stím si mě docela potěšil, člověk se válí docela často :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele ja si poridil docela nedavno http://www.alza.cz/a4tech-x-760h-cerna-d181784.htm (ktomu este roccat podlozku) a jako rozhodne si nemuzu stezovat, par let sem mel mx510 takze nejsem zvyklej na zadny crapy ale za tu cenu je nejvic vklidu :) a hrajem klanove, tam uz to musi litat .. takze to zas tak "casual" nevyuzivam a musim rict ze co se presnosti tyce tak fakt pohoda

ja do ted jel na podobne a4 x7 ta d3 myska fakt luxus :D jen oproti fotce je trosku tmavsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu