Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Diablo III


Batista123654

Recommended Posts

tyo ja bych rekl ze padaj i docela casto :D uz sem mel i 2200 :D

to:lolan

no, az ty se dostanes do inferna tak bude v obehu budouci patch a vnem maj bejt opravy 4-6x drazsi .. takze ted kdyz platim pres 8000 ... *4 .. 24k (ani pocitat neumim XD = 32k) za jednu opravu, nepobiram kde na to budu brat ... a to este ted je limit smrti 30vterin cekani, to se bude taky natahovat este vic od patche x) .. hele mam barba a jel sem templare (dobra passivka na jeho poslednim lvlu) a za WD sem paril templare taky, ale jak rikam ... v infernu dostane na par slupek a akorat to natahuje, takze mam enchantressku ktera paradne ruzne zpomaluje atd :)

jinak pro ostatni .. da se farmit act3 inferno gear pomoci tyraela x) kouknete na net pokud otom chcete vedet vic x) .. a nezdrzoval bych to, cekam kdy to blizz opravi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 268
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ja az dokoncim inferno,coz bude tento tyden,nevidim uz zadny duvod hru hrat a farmit armor na pve proste nema smysl,kdyz to dojdu s tim co mam. Samozrejme jina vec by byla,kdyby byli pvp veci,ale ty urcite nebudou padat v pve. Jinak tyrael je dobrej na toho uzuala, protoze se na nem vzdycky bugne a mlati do nej hlava nehlava a nam dava prostor ho zabit do 30 sec. Az tuto vec opravi,tak to bude proklate kruty solo fight.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S kým chodíš, co máš za char a jak jste daleko? a jak moc skipujete elitky? ;)

chodim s kolegy z prace,cekame na 4,aby se vylevelil. Jinak ja wizard,kolega hunter a druhy mam monka, aura se vzdy hodi. Ja bych skipoval elitky furt,ale oni nechteji,takze casto nez se zabijou, musime 2x full opravovat. Ve druhem actu zatim, skoro u beliala, tam mozna uhnijem. strategii mame,ale bojim se,ze se tam budem ve vice jak dvou lidech plest.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tak, no ptal sem sem skrz to ze si psal ze date tenhle tejden inferno :D tak me to zarazilo, protoze act3 je fakt prdel :D (ikdyz siegebreaker je jednodusi nez butcher v act1) a to nechci videt act4 x) ale tak ne ze bych vas chtel podcenovat x) .. jinak monk je super, kamos ho dneska dodela na 60 tak sem zvedav, rozhodne lepsi tank nez barb co sem cetl a videl x)

a jinak ... v dalsim patchi bude, ze kdyz budes hrat ve vice tak nebude stoupat dmg nepratel, podle poctu lidi .. coz je supr :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tak, no ptal sem sem skrz to ze si psal ze date tenhle tejden inferno :D tak me to zarazilo, protoze act3 je fakt prdel :D (ikdyz siegebreaker je jednodusi nez butcher v act1) a to nechci videt act4 x) ale tak ne ze bych vas chtel podcenovat x) .. jinak monk je super, kamos ho dneska dodela na 60 tak sem zvedav, rozhodne lepsi tank nez barb co sem cetl a videl x)

a jinak ... v dalsim patchi bude, ze kdyz budes hrat ve vice tak nebude stoupat dmg nepratel, podle poctu lidi .. coz je supr :)

prave kvuli patchi je obrovska motivace to dohrat driv nez to nerfnou. Tak byli bychom asi dale,ale do prace se chodit musi,ale vikend je volny,tak snad kdyz bude stesti,tak to dame. Hlavne hunter critical casto usnadnuji fight. Hunter bych urcite nerfnul,je to hrozny zabijak:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jen kratce. Setkani s Belialem bylo drsne a zatim me stalo nejvice zivotu. Nakonec sem ho udolal a nechtel se mrcha dat zadarmo. Sem si pritom vzpomel, jak by to asi dopadlo, kdyby po smrti vypadavaly vsechny veci, co ma hrac na sobe. To by pak bylo v singlu nehratelny.

Dal vas tu nebudu zdrzovat, nebot nekterym se me pocatecni nazory a postrehy nelibi. Tak se mejte s smejte )).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když si v inventáři najedeš na políčko kde máš dmg, tak se ti ukáže z čeho se počítá, stím prstenem... záleží jakej máš s intem, prostě to musíš srovnat

:)

Kdyz dam prsten 5-9 dmg tak mam celkove dmg vetsi,ale dmg s inteligence mensi.

Kdyz dam prsten s int. tak mam celkove dmg mensi,ale int damage vetsi.

Z ceho se pocita dmg u wizny??Z celkoveho nebo s int damage?????????

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

modelova situace :)

mas zbran 50 dps a 100 int coz je 100% bonus dmg takze mas 100 dps

nasadis si prsten 5-9 dmg coz je promer priblizne 7 takze mas zaklad 57 dps a 100 int coz budes mit 114 dps

nasa dis si prsten 10 int takze zaklad dps je 50 ale int je 110% bonus takze mas 105 dps

pouze na nizkych levelech se vyplaci dava prednost prstenum s dmg pred int v pozdejsich fazich hry je nejlepsi kdyz jsou obe vlastnosti na prstenu ale :) hodnata zobrazujici se ti v invertorari je velice zavadejici a nerid se podle ni na 100% je to priblizna informace protoze do toho dmg se zapocitava rychlost zbrane, crit hit, crit dmg. Kdyz si nasadis prsten 15% attack speed napise se ti ze se ti zvedne dmg coz je samozrejmne kravina zvedne se ti pouze dps

wiz a wd maji bonus z INT

dh a monk z DEX

barbar z STR

kdyz si v invertorari najedes na na staty tak je to tam psany ale je i celkem logicke ze seš wizne nepocita bonus dmg ze str :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ufff ocekaval bych od hry neco lehciho nez tohle.Budu muset mrknout a porovnat to.Diky vsem.

Jinak vim ze wiz jede int a ne dex nebo str.Jen me zmatlo ze prsten za 5 tisic dava vic dmg nez 78 int prsten,ktery byl docela drahy.Ocekaval bych ze kdyz tam bude ze pridava dmg tak ze ji pridava do zbrane a ta vystreluje nejaky vyboj.Takze jsem si rikal ze se to vstahuje na dmg zbrane a ne na kouzla ktere u veciny her se pocitaji z int.

Jeste otazka takze pokud budu mit zbran s velkym dmg,treba mec tak bude pro me lepsi protoze sila kouzla se pocita z dmg zbrane.Musim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ufff ocekaval bych od hry neco lehciho nez tohle.Budu muset mrknout a porovnat to.Diky vsem.

Jinak vim ze wiz jede int a ne dex nebo str.Jen me zmatlo ze prsten za 5 tisic dava vic dmg nez 78 int prsten,ktery byl docela drahy.Ocekaval bych ze kdyz tam bude ze pridava dmg tak ze ji pridava do zbrane a ta vystreluje nejaky vyboj.Takze jsem si rikal ze se to vstahuje na dmg zbrane a ne na kouzla ktere u veciny her se pocitaji z int.

Jeste otazka takze pokud budu mit zbran s velkym dmg,treba mec tak bude pro me lepsi protoze sila kouzla se pocita z dmg zbrane.Musim

ja wizarda na inferno jedu primarne int a vit a hodne si davam zalezet aby tam byla i dex na dodge, hodnekrat mi to zachranilo zivot,ale teleport s mirrors je zaklad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak si na tom se survabilitou v třetím aktu? nevím jak je na tom s absorbama ale v podstatě všechno tam dává ik (se současným eq, mi už to dávaj i v act2 ..pure dmg x) ) proto mi přijde výhodnější to napráskat víc do dmg, a prasit to rychleji než ktobě přijdou :D ale jak říkám, wiznu neznám :)

jinak sethe, dobrá sranda :D udělám barba na 60,nejsem spokojen tak si udělám main WD a ty si zas na druhou stranu udělal přesnej opak :D jsme si měli vyměnit účty :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak si na tom se survabilitou v třetím aktu? nevím jak je na tom s absorbama ale v podstatě všechno tam dává ik (se současným eq, mi už to dávaj i v act2 ..pure dmg x) ) proto mi přijde výhodnější to napráskat víc do dmg, a prasit to rychleji než ktobě přijdou :D ale jak říkám, wiznu neznám :)

jinak sethe, dobrá sranda :D udělám barba na 60,nejsem spokojen tak si udělám main WD a ty si zas na druhou stranu udělal přesnej opak :D jsme si měli vyměnit účty :D

ja tuto chvili resim vicemenne jak prezit act4 prvniho bosse, jak se tam nahrne tisice shadow a boss do toho. Kazdy shadow ma pres 25tis hp a jejich tam tak 100, takze sjem asi skoncil. Hral jsem i ve 4 lidech a celkove souboj trval vzdy pod 30 sec. No asi budu levelit gear nekolik tydnu. treba mi padne staff co ma 2500 dmg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja hraju barbarku jen kvuli bratrovi :) ktery lvloval wiznu ale zatim jsem celkem low :) 53k hp 35%block 35% dodge a bohužel jenom 100-200 resist a zatim mi dela celkem problem elementalni dmg :D ale absolutne nevim proc :D ale hodne mne prekvapila vydrz barbara sel jsem proti takovym tem kolosum v 1 aktu jsou v katedrale take skarede potvory s trny byli to elitky horde, knocback, fast a bylo jich nejak 6 a udrzel jsem je na sobe 30 sec :) no cucel jsem s wd bych lehnul ani nevedel jak :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten resist je eště prd no :) ...1.akt s barbem se dá, ale druhej akt je fakt hell :D .. a wd je papírák no .. ale už sem se stím smířil, hold 11k hp, max dmg .. 1život navíc z passivky a jedu :D graveyard farmer :D

to se chci zeptat jaky mas tedka dps a intelligenci. Ja mam dps momentalne 35 tis a 32 tis HP pri 1780 intelligenci. Vim,ze si muzu koupit modrou zbran co ma treba 1670 dmg,ale nejsou tam zadne statusy jako int.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten resist je eště prd no :) ...1.akt s barbem se dá, ale druhej akt je fakt hell :D .. a wd je papírák no .. ale už sem se stím smířil, hold 11k hp, max dmg .. 1život navíc z passivky a jedu :D graveyard farmer :D

toz vcera jsem trosku poresil ty resisty :) a uz je to lepsi tech 300 uz jde poznat :) ale vcera jsem mnel stesti jak prase :) vlezu do 2 aktu zabiju prvni poletuchu a bum :) 2h mace 1200 dps 100 str 100 dex 100 vit 19 ias 60 crit dmg :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pokud to doplňuješ warcry runou na resist tak už je to docela ok :D

luckere zasranej :D

já zůstávám věrnej 1handám x), já měl nedávno podobnej luck zase v actu3 x) http://eu.battle.net/d3/en/item/bulkathoss-sacred-charge

ale tu tvou 2h bys prodal asi líp no x)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedu warcry samozrejmne ale na dodge ty resisty jsou dostacujici zatim. Testoval jsem s bratrem ten ma monka na tech plague srackach on 700 resit ja 150 :) a musel utikat jako prvni protoze kdyz mas vysoky block tak hodne dmg jde pres block, skoro 95% spellu se da dodgnout nebo blocknout ale dost mozna to bude i tim ze mam pasivku na -20% ele dmg do mne :D vcera mne celkem dostalo ze block funguje ikdyz jsi zmrazeny

edit: vydato ze mozna bude rollback :D 24 hodin na US servrech, lidi objevili spusob jak dupovat goldy a asi si mysleli ze kdyz to daji na youtube tak si toho blizz nevsimne fakt ♥♥♥♥♥♥i :D tak doufam ze to nepostihne i evropu :D protoze by mne mrdlo ale stejne bych hral dal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nechtel bych :) ja se na barbara zatim vyprdl ... v podstate muzes chodit jen se stitem a pizlat to tam pul dne? tak to vubec ... nerikam ze to bez stitu nejde ale musis do gearu narvat hodne goldu ... ted mam wd na stejny urovni jak barba a s wd sem byl schopnej dat 4 stacky a jit na siegebreakera v tretim aktu , s barbem sem dostaval na prcku od elitek na zacatku druhyho aktu x)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu