Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak zjistit, který TU mám nanstalovat pro spuštění DLC?


Recommended Posts

Ahoj, nainstaloval jsem na interní HDD DLC balíčky pro fifu 2012 a Mafii 2. Hry po mně ale chtějí title update. Na jednom z odkazů z fora jsem jich našel mraky, nevím ale jak zjistit, který konkrétně je na mojí verzi hry, třeba mafia 2 Cz. Je možné to z něčeho vyčíst? FSD nemám a netroufám si instalovat, pokud se nedá spustit jako aplikace jen na použítí pro update her.

díky za rady

Pat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

instalovat fsd ani nemusis staci nakopirovat na hdd nebo flesku bez instalace fsd a launch.ini soubor pro jeho spusteni a nastaveni funkcnosti z dash launch nehledej v tom nic slozityho pak se ti uz stahnou updaty nebo si je stahnes manualne ale nemusis resit kterej najde si ho samo za predpokladu ze mas pripojeni na net na konzoli rozhodne lepsi nez koumat kterej podle id verze regionu u kazdy zjistis id bud v iso2god nebo v abgx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

chtel bych se zeptat pokud napr. stahnu pro hru TU ze stranek, http://www.xbuc.net/?details=MoH%20Warfighter , jak s nim konkretne nakladat. jou k tomu potreba dalsi utilitky, nebo je nejaka slozka kam s nima centralne nakladat. Zajimavy je, ze kdyz chci v menu fsd stahnout u hry TUcka, pise mi to ze nic, nebo by to nacitalo moc moc dlouho :( ale tady vidim pak na klasickem webu, ze updaty jsou k dispozici. Sit mi pritom funguje , i pripojeni k netu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtel bych se zeptat pokud napr. stahnu pro hru TU ze stranek, http://www.xbuc.net/?details=MoH%20Warfighter , jak s nim konkretne nakladat. jou k tomu potreba dalsi utilitky, nebo je nejaka slozka kam s nima centralne nakladat. Zajimavy je, ze kdyz chci v menu fsd stahnout u hry TUcka, pise mi to ze nic, nebo by to nacitalo moc moc dlouho :( ale tady vidim pak na klasickem webu, ze updaty jsou k dispozici. Sit mi pritom funguje , i pripojeni k netu.

jednodušší máš ve FSD najet na hru -> Y -> Manage Title updates (nebo tak nějak)-> otevře se tabulka a dole je napsaný, co jaký tlačítko dělá -> vyber Download TU's -> Onboard cache nebo usb cache a potvrď -> dole se ukáže, že se stahuje a zachvilku ho tam máš-> jen ho nastavíš jako aktivní a hotovo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, ano, to je prave ten postup ktery jsem zkousel a divim se, ze t zadny update nevidelo, ale rozhodne uz vysel..jedine me napada, ze mam verzi hry, pro kterou to zkratka neni..i tak je nejaka divna, bohuzel mi pada v jednom miste a nemuzu se dostat po jedne animaci dal v prubehu hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu