Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP jde zapnout jen s jednou kartou


hugofalfar

Otázka

Dobrý den, hledal jsem všude možně ale nenašel jsem odpověď.Koupil jsem starší PSP 1004 s Custom firmware 5.50 Prometheus 4. V PSP byla 2 GB karta se dvěma hrami, která bez problému funguje. Mám i kartu 1GB, kterou jsem chtěl vyzkoušet. Když ji vložím do konzole a zapnu, rozsvítí se pouze zelená kontrolka a zůstane černý display. Konzole reaguje pouze na dlouhé podržení vypínacího tlačítka. Pokud ale vyndám baterku, napojím konzoli na zdroj, pak normálně PSP nastartuje, zformátuju kartu, nahraju hru a můžu hrát, dokonce můžu vrátit baterku a odpojit zdroj. Jakmile ale PSP vypnu a znovu zapnu, zase pouze svítí zelená kontrolka . Můžete mi někdo prosím poradit, jak to moje PSP naučit brát i jinou kartu? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Dobrý den, hledal jsem všude možně ale nenašel jsem odpověď.Koupil jsem starší PSP 1004 s Custom firmware 5.50 Prometheus 4. V PSP byla 2 GB karta se dvěma hrami, která bez problému funguje. Mám i kartu 1GB, kterou jsem chtěl vyzkoušet. Když ji vložím do konzole a zapnu, rozsvítí se pouze zelená kontrolka a zůstane černý display. Konzole reaguje pouze na dlouhé podržení vypínacího tlačítka. Pokud ale vyndám baterku, napojím konzoli na zdroj, pak normálně PSP nastartuje, zformátuju kartu, nahraju hru a můžu hrát, dokonce můžu vrátit baterku a odpojit zdroj. Jakmile ale PSP vypnu a znovu zapnu, zase pouze svítí zelená kontrolka . Můžete mi někdo prosím poradit, jak to moje PSP naučit brát i jinou kartu? Děkuji

To mi připomíná pandoru. Máš asi nastavenou baterku jako servisní (Pandora)-tzn. bootuje do servisního modu. No ale na kartě nemáš data z kterých by bootovala takže jen ta zelená baterka. Pokuď servisní baterku-Pandoru nepotřebuješ, a seš si vědom rizika kdyby si něco s PSP podělal tak budeš muset dělat složitější zákroky, tak si stáhni toto: http://pspslimhacks.com/hellcats-recovery-flasher-v160-detection-for-hen-mode/ a po spuštění by tam mělo být MAKE BATTERY NORMAL nebo něco takového nebo Nemám zkušenosti s Prometheusem, ale zkus jít do Recovery Menu (Držíš R pří spuštění) a někde v Configuration najdi "make normal battery" nebo něco takového. Popřípadě možná ještě jednodušší:

http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2008080006

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu