Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

HD televize


Mušák

Recommended Posts

"Myslim, ze je to digitalne"...tak je alebo nie je? Som presvedceny, ze to mate tam analog, pretoze by si musel ist cez set top box! Digital je aj v SD lepsi ako SD analog!!! Potom uz je lepsie fungovat po vlastnom - v DVB-T, resp. na satelite (napr. Skylink, ktory ma v gratis ponuke aj HD kanaly).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak koukám tak bydlíš v nějakém squatu ne? :lol: Ne sranda, předpokládám. že to je příkon. Zkus žehlit v jiné místnosti, asi máš zaplněné zásuvky "až až" a už není dostatek proudu pro tu danou proudovou jednotku (místnost).Divím se, že nevyletěli pojistky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bydlím ve spraveném paneláku 1. třídy, ale v noci neteče teplá voda, strasně mě to s*re. :lol:

To jsem si taky myslel, i když natáhnu prodlužku z jiné místnosti, tak to dělá to samé.

Když propojím s tv set top box, tak to jde. Asi koupím ten malej set top box do scartu a když budu žehlit, tak se budu dívat přes to.

Tv taky není nějak kvalitní, dal jsem za ni 17k a za 4 měsíce jsem ji reklamoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu