Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odkdy máte psp?a kolik jich bylo?:D


Zavorka

Recommended Posts

  • Odpovědi 211
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak koukam, ze nejvetsi novacek tady jsem asi ja. Zatim. Datum objednani a expedice meho PSP Slim Piano black z jednoho nejmenovaneho net-obchudku: 9.10.2007. Postou doruceno 10.10.2007. 4GB San Disk UltraII jsem mel uz asi tyden predem. Flah na 3.71M33 probehl 14.10.2007 Annonymousem (VELKE DIKY!) a od te doby se nejak nemuzu odpoutat. Koupil jsem si spolecne s PSP hru Tomb Raider Legend. Ze zacatku spokojenost, postupem casu frustrace z ovladani a kamery. Takze ten flash byl proste nutnost. Tedka mam vsechny svoje hry nasosany a nemuzu si stezovat. Nevim co bych delal, kdybych musel porad hrat tu blbou Laru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem vlastnikem FATu od zacatku listopadu 2005 a jeste porad me neprestalo bavit. S otevrenim pandoriny skrinky ve tvaru ISO bych rekl ze spis naopak. I kdyz se na moji policce pysni samozrejme i nekolik original UMD.

Zacal jsem na 1.52, pak pres 2.00 a down 1.5 az k nynejsimu 3.40 OE-A. (ktery mi zatim vyhovuje)

Vyborny spolecnik na sluzebni cesty :) a cestovani. A taky cas obeda :D

EDIT: pokud nekdo nepochopil, tak jsem mel a mam 1!! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Já koupil PSP FAT Black Value Pack v únoru nebo březnu 2006 (vím že to bylo Q1 2006) a mám ho do teď. původně tam byl FW 2.6 myslím a koupil jsem k ní Most Wanted 5-1-0, toho jsem měl snad půl roku až mě to přestalo bavit tak šel do šuplíků,pak jsem si ještě koupil UMD film Gothika, pak jsem se dozvěděl o DG tak jsem nakupoval karty nejdřív 512, pak 1GB a nedávno jsem koupil na dovolené MS Sony Pro duo 4GB cca v přepočtu za 1300,-..je to sice fake ale jede překrásně a bez sebemenších chybiček..zkrátka jako orig..dokonce jsem ani nezaregistroval sebe menší odezvu a zpomalený dat. tok když to něj láduju ISO...

jo a ještě nedávno mi tatík dovezl z německa F1 06 :) tak to je můj příběh. mimochodem psp je jako nové v nádherném stavu.akorát přední kryt už je pokrytý micro-scratches tak ho budu měnit, ale jinak ani jeden death pixel..zkrátka se oněj starám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSP(BLACK FAT) mam tušim 1,5měsíce koupené od kámoše, stálo mě 2500Kč, FW tam byl 2.81 pak sem si udělal DG, sešel sem se s Matteem a půjčil mi GTA LCS... ted mam 3.71 M33-4 + 1.5 kernel.... je v slušném stavu, pár škrábanečků na displeji, jinak vše OK jednou mi akorát upadlo na zem asi z 20cm:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu