Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odkdy máte psp?a kolik jich bylo?:D


Zavorka

Recommended Posts

no já mám psp od 24.12.2005 s FW 1.50 pár dnu jsem měl jenom demodisk:D až později moje prwní hra byla gta LCS:)

to psp jsem asi v dubnu 2007 prodal za 1500,-(FW 3.11)(protože mi ho bratranec uplně rozje*al)a asi měsíc na to jsem si koupil starší s FW 2.60 a udělal jsem svoje prwní DG:D ... a pak hned na 3.40oe-a to mám doted...asi na konc zaří jsem si koupil Slima s 3.60...a donutil mně se naučit pandoras batery a flash slima...:D...

statistika: 3psp ... zůstalo 2psp:D

a ted vy!:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 211
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

psp má stejně jako (+|___|+) od 24.12. 2005 ze začátku sem měl taky jen demodisk a fw 1.50 a psp se do ledna válelo v šuplíku, pak mi přišlo gta:lcs. potom sem si prozíravě nahodil fw 2.01, ne kterej nebyl downgrade, takže se mi psp válelo další chvilku v šuplíku. pak vyšel dg a už to jelo. chvíli devhook, pak cf 2.71 a teď sem na 3.71 m33. psp furt v pohodě funguje, jen se mi jednou povedlo nešťastně upsutit psp na beton, ale vyvázlo jen s menší oděrkou vedle repráku.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ho mel asi mesic nez se zacalo prodavat v cr. to jsem prodal koupil novej base pack ten sem mel jen chvilinku , pak sem ho prodal a koupil value pack, pak sem prodal valu pack a koupil white base pack ten sem prodal koupil slimko black to sem prodal a ted cekam na psp slim white.

5 psp a 6. bude dohledne dobe Go! (podle recenzi a odzkouseni) nebo Bright

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze takyto topic tu bol presne uz milion 500 tisic krat o_O :blink:
a vsadis se ze ne.?? :D tolikrat tu nebyl..

PSP mam od jara 2007..fw-2.60 ..DG sem delal s bratrem ani jeden sme o tom nemeli sajn..:D nakonec vzniklo fw 1.5 a pak 3.03oe-c atd..ted mam bilo-cerny PSP v PGP se mi vali v pokoji..nak nemam co parit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ho mel asi mesic nez se zacalo prodavat v cr. to sem pordal koupil novej base pack ten sem mel jen chvilinku , pak sem ho rpodal a koupil value pack, pak sem prodal valu pack a koupúil white base pack ten sem prodal kouil slimko black to sem rpodal a ted cekam na psp slim white

:D Tohle fak neni možný

psp mam od 20.11.06 ( black giga pack ) -> to teď má brácha. V březnu jsem si koupil white base pack. :coolp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam PSP asi dva tydny a jsem velmi spokojen, jen bych chtel vetsi pametovku, to nahravani (do pristroje) s fake kartou je dlouhy ...

Mam ho od G4njamana tady z fora

Je to PSP fat value s 2gb karou original Sony, ale bohuzel write ma jen 1mb/s, ale cte 10mb/s - divny co? ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prvni PSP s FW 1.50 jsem koupil v lednu 2006 a musim priznat, ze me tehdy nijak moc nebavilo ... coz dneska, kdy se chystam koupit v poradi jiz 5-te PSP vubec nechapu:-))

Důvodem proč mne začalo bavit druhé (a třetí a čtvrté ...) PSP je samozřejmě toto fórum, za což mu děkuji - tedy lidem, kteří jej tvoří a udržují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam 1 od 1.9.06 nechapem ako ho niekdo moze znicit mal som 2.71 origo ;) teraz mam 3.71-2m33 a som rad ze som ho kupil vratilo mi kus mojho zivota a to doslova;) zasluhu ma na tom hlavne rixcz (lebo len vdaka nemu toto forum existuje) toto forum a hodne aj KGSWS ktoremu zo srdca dakujem a aj vam vsetkym :) 100x dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam nakoupeno nekdy o vanocich 2005...rok a pul jsem s nim denne pracoval a pomahal nůbíkum, pote jsem si poridil nove PC a PSP od ty doby lezi v supliku. Kartu jsem vyraboval a narval do mobilu, wifi klic jsem kopnul jako prijmac do new PC a PSP? Chudak mala odpociva v supliku, ale ja verim ze jeho cas jeste prijde :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem koupil svoje prvni psp 9.5.2007 a jsem snim spokojen....

Den pred tim jsem si do toho psp koupil hru nfs carbon own the city.

Kdyz sem rozbalil sve nove psp a dal jsem do nej hru (nfs) nesla spustit z umd disku neslo cist ted sem nevedel jestli mam neco s UMD mechanikou nebo s UMD diskem....

1.Noc vahal jsem cim by to mohlo byt a rikal jsem si pujdu neco reklamovat ale co?

2.Druhy den 6.9.2007 donesl jsem psp do skoly aby me kamos poradil co mam...Zrovna nemel zadny UMD disk a na psp mel praskli display a prehraval si pisnicky podle cvaknuti :D....

Jeste to odpoledne sem na UMD objevil prasklinu....A napsal jsem kamosovi at veme neaky umd...

3.Treti den kamos donesl umd MotoGP.....

A slo to byl sem stestim bez sebe :D

O 2 dny pozdeji jsem sel reklamovat UMD disk a o 3 dlouhe tydny pozdeji sem si zahral svou 1.novou hru :D !

Mezitim sem si jeste koupil usb kabel...A ted hraju nfs a demo hry....

PSP 4ever:wohow:

END :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu