Jump to content

metuj

Members
 • Content Count

  511
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  100%

About metuj

 • Rank
  Sponzor
 • Birthday 02/29/1972

Contact Methods

 • ICQ
  461605424

Informace

 • Home
  Pardubice
 • Hobby
  PC, knihy, filmy, různé konzole
 • Work
  nějaký manažer;-)

Herní účty

 • Gamertag
  metuj

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Prodáno, můžete uzavřít.
 2. Prodám Nintendo Switch v černé variantě, zakoupené v 12/2017, hrané pouze 3 hod. Kompletní balení, záruka v JRC, perfektní stav. Zdarma přidám krabicovou verzi nejlepší hry pro tento systém - Zelda. Dále zdarma hra NBA Playgrounds. Cena 7 500 Kč
 3. Jednička se mi hodně líbila, když jsem ji hrál ještě na X360, ale pak na PS4 už mě docela otravovali ty předskritované scény s útočícími nepřáteli. Je to zde taky, nebo je tady trochu otevřenější prostor, který dovolí nepřátele třeba zcela obejít?
 4. On tam bohužel není jako povinná součást a kdekomu asi může uniknout:-( Je to někde na horním nádvoří, kde proběhne rozhovor mezi Triss a Moritzem. Lze tam odehrát postupně tři karetní partie a získat karty Milwa, Bruxa a Marigold. Jinak musím říct, že po posledním update zmizely i dva poslední drobné nedostatky, které pro mě hra měla;-) Vlastně jeden zůstal - nejsem si jistý, jestli mě po dohrání datadisků bude ještě bavit nějaká další hra;-)
 5. Zrejme jste neuspeli v tournamentu:-( Quest titled Collect 'Em All is now marked as failed if player does not succeed incollecting Milva, Vampire Bruxa and Dandelion gwent cards during gwenttournament in quest titled A Matter of Life and Death.
 6. metuj

  Ufc 2

  Ahoj, já ji hraju, takže se klidně ptej. Ve zkratce: + lepší grafika + lepší animace (ale zase ne až tak zásadně) + mnohem více módů + zajímavý online mód (Ultimate team) + počet zápasníků (reálný vzhled i pohyby) +/- systém karet +/- nečekané knockouty ze slabých úderů (což ale občas je i v reálu) - stejně slabá kariéra - boj na zemi (ačkoli byl předem tak vychvalován)
 7. Nevíte někdo, jestli se bude postava smět potopit pod vodu? Docela mě tam tenhle prvek dřív chyběl. Bavili mě pasáže v prvních třech dílech Tomb Raider, kde Lara podplavávala různé tunely apod a docházel jí kyslík;-)
 8. metuj

  Wwe 2k16

  Moc díky za info. Zkusím ji tedy taky;-)
 9. metuj

  Wwe 2k16

  Pomalá tak, že už to nepůsobí realisticky? To je dost škoda, protože podle videí grafika není nijak oslnivá, takže jsem doufal ve výbornou aniomaci. A v té kariéře máš jaké možnosti? Není to zas jen volba dialogů při rozhovorech?
 10. metuj

  Wwe 2k16

  Taky by mě to zajímalo. Hlavně jak propracovaný je mód kariéry.
 11. metuj

  Gta v

  Nevíte někdo, jestli je šance, že přidají nějaké generované mise i od offline? Online mě moc nebaví (dost mě to laguje a hlavně mě pořád někdo zabíjí;-)) a v offline již prakticky nemám co dělat. Připadá mi to škoda - obrovský svět a v offline v něm prakticky nic není.
 12. Omlouvám se, že reaguji na tak starý příspěvek, ale kdyby to někdo četl, tak aby ho to neodradilo od téhle výborné hry. Systém run je poměrně přehledný a jasný, žádný návod není potřeba. Zásobník na runy, ze kterého si vybíráte na zbraň tolik run, kolik máte odemčeno, je omezený. Čtverečkem se tedy můžete zbavit slabých run, které byste nevyužili. Pomačkat vše a pak se divit není dobrý nápad;-) Nepřehledný systém komb??? Warchief se zabije tak, že využijete jeho slabinu, to s komby nemá nic společného. Nekonečné zástupy orků vůbec nemusíte zabíjet, protože jakmile sundáte warchiefa, tak se rozutečou;-) Warchief na sebe (velmi efektně) upoutá pozornost jen při příchodu na bojiště, takže netuším, jak tohle může někoho zmást;-)
 13. Tak to je moc dobrá zpráva. Děkuji oběma!
 14. Nevíte náhodou někdo, zda bych mohl pro hru staženou přes sekundární účet koupit DLC na primárním účtu? Asi to zní jako blbost, ale nechci přes sekundární účet nic kupovat a mám na něm hru, pro kterou bych pár DLC docela bral.
 15. Právě že ne, prostě jsem dohrál, vypnul Xko a za pár hodin už se to chovalo takto. Dashboard je tam od května, kdy mi ho tam updatoval Rendis. Do včerejška Xko šlapalo naprosto v pohodě.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy