Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odkdy máte psp?a kolik jich bylo?:D


Zavorka

Recommended Posts

  • Odpovědi 211
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak to jsme na tom podobně,já ho kupoval 3.9.2005,kolem léta jsem ho reklamoval a zpět dostal z fw. který nepodporoval ISA,takže mi ležel doma a nepoužíval jsem ho,po roce jsem ho našel při úklidu a opět rozběhl,ale bohužel v té době jsem byl bez netu,takže mě hraní 5ti ISO her omrzelo a prodal jsem ho,teď jsem měl zbytečný peníze,tak jsem si koupil opět psp s 4GB a prostě paráda,chytlo mě to,jak už dlouho nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prvni psp sem si koupil cca pred 3/4+ rokem v Datartu.. tenkrat mel fw 2.80 tusim. Nemel sem GTA ani Lumines tak sem chtel hrat aspon dema..tak sem stahl a spustil update. Update se hezky dodelal,ale psp se seklo pri zapnuti. Tak neprijemnej pocit sem snad jeste nemel..ten strach jestli mi vrati prachy byl dost hroznej :-).Nastesti v pohode a tak sem mel misto psp novou elektrickou kytaru :-D.

No nejak sem na nej pak zanevrel.Az nedavno.. 28.12 sem se nahodou sel podivat do bazaru ke znamymu.. Mel sem presne 3100Kc. Mel tam PSP Fat +pouzdro (oboje jako nove) za 3400Kc. Aniz by vedel kolik mam nabidl mi ho za 3100...no tak mam ted PSP Fat fw3.03 ktere zitra ceka DG :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sem svoje první PSP dostal 24.12 2007 (tydle vánoce)ale jelikož jsem pár týdnů předtím narazil na todle fórum, tak jsem mámu ukecal, udělal si SÁM (jen podle návodů na netu a zodpovězených otázek od jednoho aktivního člena fóra) Flash z 3.71 na 3.71 M33-2 (pozdšji na3.71 m33 -4 a na vánoce jsem si na kartu nakopíroval hafo her, a ještě před půlnocí sem je všechny pařil:-) (jako první GTA LS kterou mám origoš - tu jsem pařil když mi to máma pučila na flash :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Muj prvni (a jediny) dog (pes{PSP}) je slimak...s fw 3,60....chtel sem si koupit fata , ale na netu sem zjistil ze vyjde novy. Tak sem chtel nasrat Certa (pekelnika{kamose/fatare}) ze mam lepsi nez von a pockal sem si na zari 2007. koupil sem si s nim UMD MotoGP a 4GB SanDisk kartu.:psp: K vanocum jsem si s Certem objednal napul pandoru. Jemu sem flashnul (dle mootooho navodu na MMS bez CFW na 3,71m33) a sobe sem to posral pac se pandora's menu ve slimovi nezobrazi (hrozne se mi smal). pak sem ale flashnul taky a je to cajk ....akorat me stve ze mam psa zamatlanyho jak prase. Tak to bylo me vypraveni o PéEsPé. Tekken ve dvou pres gamesharing forever :D:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu