Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odkdy máte psp?a kolik jich bylo?:D


Zavorka

Recommended Posts

PSP Slim&Lite Ceramic White od 31.7.2008, momentálně prodávám a přecházím na Xbox360... nevylučuji že si někdy v budoucnu zase PSP nepořídím, ale brával jsem to denně do školy a pak se mi nesoustředění v hodinách notně projevilo na známkách... takže asi tak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 211
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ja mám PSP od 24.12. 2007

Dostal som slimaka s 3.71 od základu a na druhý deň som dostal Pes 6(to som paril asi tak 3 mesiace než mi ho flashol admin fora pspzo..na 3.90 M33-3(omg sa volal-som bol na autosalóne v blave tak som zavolal)a potom som uz druhe nekupoval ani nevymienal.a stále:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi je kupovali (mozna jako prvni) z Kanady a to sme brali asi 250 kusů koupili sme je dost levně a rozprodali dál (vydělali sme si pěknej balik :) ) nakonec mi zůstalo jedno , tak sem si ho nechal , rok mi leželo v šuplíku a když sem si na něj vzpomenul objevil sem toto forum , podle navodu flashnul a sosal hry :) PSP mam doted a musim ríct že na starý FATko nemá ani slimák :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po PSP sem toužil už když sem čet v playstation 2 magazínu ,že sony něco takového vyvíjí .A asi po 4 letech sem dostal psp konečně do ruky kdy mi mýho modrýho slimáka přivezla tetka z ameriky .Bratránek ho cestou domu vybil že nešlo zapnout tak sem musel čekat další 2 hodiny než ho přivezu dom

abych ho moh potestovat :psp: . 5.7.2008 sem si dokoupil k nfl 2009 ještě

Burnout legends a ssx on tour .A 27.10.2008 mi ho onis flashnul na cf 3.90 .

A teď pařim jakse patří :wohow:

-takže zatim jedno :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSPčko jsem si koupil letos v září v San Franciscu - ale nemůžu za to, proti konferenčnímu centru, kde jsem cosi řešil, byl Playstation shop :-) Náhodou jsem tam zaskočil podívat se... No a 400 metrů od hotelu byl pro změnu Gamestop, takže výsledkem PSP2000, polykarbonát kryt, několik náhradních baterií, stand-alone nabíječka baterií, 8GB karta, pouzdra na UMD, cca 20 UMD (hry i filmy), kabely pro přijení prakticky k čemukoliv a tak. Cestou zpátky všichni sledovali Kung-fu pandu s holandskými titulky, já Pátý element a závistivé pohledy...

Samotné PSP za 169 dolarů, ty věci kolem dalších asi 300 dolarů :) Už tam nesmím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

První bylo od 11.7.oo8..Bylo to Fatko z Bazaru(zkoušel jsme jak se mi to bude líbit atd...)

Teprve pak sme zjistil,že se mi líbějí..xD

Začal jsme si je pořizvovat a na tom fat se mi udělal brick a tak jsme tomu ještě nerozumněl a hodil ho z okna a mám ho doma ještě na ouplný minikousíčky(uploadnu fotky jestli chcete..xD) A pak mám psp(v podpisu) a jedno na náhradní díly ještě-Slim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu