Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odkdy máte psp?a kolik jich bylo?:D


Zavorka

Recommended Posts

  • Odpovědi 211
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
ja mam nakoupeno nekdy o vanocich 2005...rok a pul jsem s nim denne pracoval a pomahal nůbíkum, pote jsem si poridil nove PC a PSP od ty doby lezi v supliku. Kartu jsem vyraboval a narval do mobilu, wifi klic jsem kopnul jako prijmac do new PC a PSP? Chudak mala odpociva v supliku, ale ja verim ze jeho cas jeste prijde :lol:

Co jsem říkal :D Před tejdnem dorazila karta, takže to teď smažim na plný obrátky. :lol:

btw. pořád PSP JAP1000, ta079. Letos na Vánoce to budou už 4 roky...

V průběhu používání tu sice byl problém, ale záhadně se vytratil a zase šlape jak hodinky...

http://console-forum.net/showthread.php?t=31262

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

No muj prvni byl fat s fw 2.60 a kdy to bylo uz si nevzpominam.. Pak jsem ho prodal loni v cervnu a hned jsem si bezel koupit slimaka s fw 3.95 a sam si ho tim fatkem poprvy flashl nez jsem ho poslal v lednu jsem ho prodal a asi pred mesicem jsem si objednal z ebay slim ice silver s fw 5.51 mel jsem bobky,ze nepujde flashnout,ale kdyz jsem se ho pokousel flashovat prisel jsem na to,ze ten pritroublej amik si tam ten fw jen updateoval nejspis kvuli PSN.. Ted mam 5.00 M33-6 a jsem maximalne spokojenej a 3k ani neplanuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu