Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nechce nabootovat JTAG po update


Recommended Posts

Zdar a sílu,

potřeboval bych poradit s JTAGem Xenonu. Updatnul jsem JTAG na dash 14719. Předchozí update mi prosvištěl bez potíží, ale teď během bootovaní najede rotující logo xka, tam to ale zamrzne a po chvilce zahlásí Fatal Crash Intercepted. Do Xellu se dostanu, zkoušel jsem i zálohy, vždycky to flashne v pohodě, ale výsledek je stejný.

Update jsem vytvořil pomocí xeBuildu 2.03 Při flashování najde 2 bad bloky na 1D9 a 1DA, nicméně tak to bylo i u minulého updatu a xko najelo v pohodě.

Každá rada je vítána :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus se podívat jestli nemáš dva soubry launch.ini...Já sem měl ten stejný problém...updatem se jeden launch.ini vytvořil do nand paměti a druhý sem měl na ext. hdd...stačilo ten hdd odpojit a vše fungovalo...pak sem ho jen smazal...už sem to tady na foru řešil taky...

edit:řešil sem to tady:http://console-forum.net/tema/139053-dashlaunch-2-30

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za radu.

Nakonec se zdá, že je potíž v NXE. Když mám odpojený disk, tak to nenajede a hází chybu uvedenou výše. Když použiju zálohu a nepřipojím disk, tak to samé. Ale na zálohu a připojený disk najede FSD. Nicméně pokud se chci dostat např. do nastavení (toho v NXE), tak to opět vytuhne. Tož teď netuším, jestli se to dá někde sehnat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu