Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 3


Joska

Recommended Posts

Platformy: PS3, Xbox 360, PC

Datum vydání: 2013 (česko)

Výrobce:EA, Crytek http://www.mycrysis.com/

Na internetu se úkazal první trailer na pokračování úspěšné akční střílečky Crysis 2. Podle mě byla Crysis 2 v té době, nejlépe vypadající hra, a nano oblek...Z jungle v 1. dílu do New Yorku z 2.dílu a teď ve 3.dílu se máme podívat do zalesněného New Yorku a do výběru zbraní nám přijde skládací luk a mnohé nové zbraně...Mimozemšťani třeste se! Já se na Crysis 3 těším hodně a doufám že vyjde brzy... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude to pecka ;) hrál jsem dlouho dvojku, akorád mě zlobil online, tak doufám, že to ve trojce bude všechno OK. Jinak si myslím, že mohli změnit prostředí, resp. místo, ale zase bude vidět "jak jde čas". Určitě do ní půjdu a těšim se ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš to vypadá na Crysis 2.5... kde jsou ty doby, kdy pokračování znamenala nějaký posun vpřed nebo inovaci - teda, když nepočítám ten luk. Předpokládám, že konvenční palné zbraně a jiná hypermoderní udělátka nebyla proti emzákům účinná a tak se přešlo na staletími osvědčené šípy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

žádný crysis jsem nikdy nehrál, ani jsem mu nevěnoval pozornost.. ale po shlédnutí tohoto traileru, si musím na prázdniny pořídit všechny díly :flexion:

líbí se mi tam ty mechy, doufám že si je zařídíme aspoň v kampani.. v multiplayeru by to ale každopádně byla bomba :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Araym: Tak máš pravdu v tom, že trochu prohodili časový posun. Doba (čas) se posunula hodně dopředu, výstroj a výzbroj zase dozadu, ale je to prostě kombinace, kterou každej chce mít doma :wohow: nicméně ve dvojce to bylo trošku přehnané s pulznímy děly atd atd. Každopádně na trojku se těším a doufám, že bude minimálně stejně těžká jako předchozí díl ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dvojka je proti jedničce kafíčko, jediný, kdy sem se zapotil byl souboj s tím jedním největším "robotem" na tom otevřeném prostranství. Na trojku se strašně těším bez ohledu na to, jaká to bude inovace. Crysis mám strašně rád a doufám, že budou peníze na limitku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak po celodení škole už mi trochu hrabe :D jasně že jsem myslel dobrá jako dvojka, dík za upozornění :D... jak tady někdo psal těch málo inovací, tak má vyjít v roce 2013... Ještě o tom skoro nic nevíme. Co vy víte, třeba přijde nějaká EPIC inovace... :D Ale ten luk vypadá zajímavě...

To Lacodekany: Jo, ke konci, jak si byl v tý restauraci na střeše...hrůza :D málo nabojů, silněj robot, a navíc Cephové :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně bude konec světa, nevim proč se řešej hry na rok 2013 :D ale rozhodně se taky těšim, ke Crysis jsem se dostal náhodou a jsem za to do dnes rád ;) je to peckovní hra a doufám, že o trojce budeme vědět co nejvíc, aby bylo na co se těšit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu