Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 Volant


NuDiXs

Otázka

Zdravím,má otázka zní následovně,existuje nějaký bezdrátový volant speciálně pro xbox 360?Chtěl bych aby měl všechny tři pedály včetně řadící páky,viděl jsem volanty s pedály pouze brzda,plyn.

Na forzu by se to hodilo,viděl jsem nějakej bezdrát volant special na forzu 4,pohybovej,na ten je zapotřebí kinect?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ten ale nemá spojku a řadící páku, ale zase je 3x levnější. Ono tak nějak záleží jak moc velký blázen do závodních her jsi a kolik do toho hodláš investovat. Fanatec není sériově vyráběný a má funkce o kterých si jiné značky můžou nechat jen zdát, proto jeho vysoká cena odpovídá perfektnímu zpracování a výbavě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Prostě to co chceš, se dělá jen ten fanatec nebo G25 A G27 od logitechu s converterem ale to je v celku naprd protože myslím nefunguje spojka :) Máš dvě možnosti : Hrát na pc a pak si koupit třeba ten g25 nebo si koupit nějaké bez spojky a řadičky. Poseldní možnost si zamítl a to je ten fanatec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kolem desítky snad ne, tak za 7 i s poštovnym ho z ameriky seženeš, nebo bazarovej g25 + converter, to tě vyjde tak na 5-6. Já měl štěstí, že sem narazil na originál od ms asi za 800 akorát se pořádně něumí vycentovat, resp. nevrací se přesně doprostřed, jinak je super úžasnej ale na g25 samozřejmě nemá :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu