Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na přeinstalování FSD


toro

Recommended Posts

Protože se zde množí dotazy jak opravit případné vyskytnuvší se chyby ve FSD , tak jsem napsal krátký návod . Doufám že bude srozumitelný :

Pokud se jedná jen o chybné zobrazování her a obalů v knihovně her tak většinou postačí jen ve FSD smazat složku data ( SETTINGS – GENERAL SETTINGS – RESET SETTINGS – CLEAR DATA ).

FSD restartujeme a hry se znova načtou do knihovny .

Když chceme přeinstalovat a nebo nainstalovat novější FSD :

Potřebujeme k tomu flešku na kterou si nakopírujeme v PC verzi FSD kterou chceme instalovat a vložíme do xboxu . Xbox zapneme a najede nám starý FSD z HDD . Přes správce souborů spustíme FSD z flešky . Potom přes správce souborů smažeme FSD který máme na HDD a nakopírujeme FSD z flešky . Musí souhlasit název FSD jako máme v launch.ini . Xbox restartujeme – spustí se čistý FSD zase z HDD , proto musíme vše znova nastavit . Případné chyby v programu by tímto měly být odstraněny .

Upraveno uživatelem toro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ten novy FSD se na HDD nakopiruje/nainstaluje sam jen tim, ze se spusti z flashky?

Žádný nový není potřeba nikam kopírovat . Jen se odstraní z toho původního data v kterých je chyba a po restartu se spustí znova ten původní . Složka data se vytvoří zase sama spuštěním a nastavením .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, myslel jsem, ze je to navod na instalaci nove verze. Beru zpet ;)

Doplnil jsem o možnost instalace nové verze .

Tonylee : Launch.ini samozřejmě zůstává stejný . Pokud ale myslíš instalaci nové verze Dashlaunch , tak po nainstalování musíš flešnout spuštěním default.xex instalátoru .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych i nově nainstalovat dash launch v2.32 třeba se pak dvd přehoděj automaticky jak to má dělat..ale nevím postup ten fsd už jsem udělal ale nepomohlo to..

Jinak v launch.ini mám toto :

[QuickLaunchButtons]

Default = IntMu:\FSD2\default.xex

[Plugins]

[settings]

fakelive = False

xhttp = False

remotenxe = True

liveblock = True

exchandler = True

noupdater = True

xblaexitdash = True

regionspoof = True

fatalreboot = True

pingpatch = True

nxemini = True

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu