Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Bricknuté PSP, blikání a černá obrazovka .


Avest_X

Otázka

Zdravím .. před týdnem jsem si koupil PSP, v pátek jsem si ho úspěšně flashnul, přes výkend jsem do něj napral 12 her (pamětovku mam 18gb) ale dneska jsem ho měl ve škole

a pučil jsem ho kamarádovi .. potom když mi ho dal nahoře u pamětovky to blikalo červeně a vedle zeleně .. vůbec nevím jak to vypnout a ještě se mi zdá že obrazovka trochu svítí ... řikal že je asi vybyté, prý se mu to údajně vypnulo ... vůbec nejde restartovat, vypnout nic .. když jsem ho připojil k nabiječce stále nic .. koukal jsem se jak ten brick odstranit (zda je to brick tedy nevím :D ) ale nemůžu se připojit k pamětovce a baterie ani nejde vyndat (mám PSP E1004) .. proto prosím o pomoc .. je nějáká možnost že to ještě rozchodim?

Předem děkuji za pomoc ...

Mám 6.60 CFW

EDIT: Problém vyřešen .. omlouvám se za zbytečný post ... stačilo podržet vypnutí delší dobu a poté normálně nastartovat ... omlouvám se .. (můžete smazat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu