Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Cena bazarové 4S ?


codek

Otázka

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Hele mel jsem fakt stesti. Byl uplne novej akorat bez prislusenstvi. To mi ale nevadilo, protoze to mam. Byl kupovanej u CZ Applu v lednu takze je tam jeste pul roku zaruka.

Jinak slape jak hodinky. Predtim jsem mel 3G, takze to byl docela skok :-D

Jo a sehnal jsem ho na bazosi, ale bylo to s osobnim predanim. Davej na to hodne velkej bacha, protoze je tam strasna spousta podvodniku. Dokonce jsem si s jednim psal. Je to hnus.

Kdyztak se ti po nejakym podivam jestli budes chtit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To by bylo fakt super, já se právě podvodníkům vyhýbám tak hledám jen na aukru, na Bazos, s.bazar atd. občas mrknu ale nějak moc se tím nezabývám, protože když tam někdo nabízí úplně nový iPhone 4S 64GB za 5.000,- tak to je snad jasné, ale když ten samý člověk vystaví iPhone 4S 32GB za 8500,- což už je reálnější cena, tak bych do toho šel a pořád by to byl ten samý podvodník no.

To bys byl fakt hodný kdyby ses mi po něčem podíval, do iPhonu jdu 100% a rád bych co nejdříve, už jsem si porozvěšoval nějaké poptávky. Nejraději bych byl za 4 - 32GB nebo 4S - na velikosti nezáleží dal bych tak kolem 8.000,- +-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu