Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Far Cry 3 [oRmus]


Kociq

Recommended Posts

Hra vychází 30. listopadu 2012 pro Xbox 360, PlayStation 3 a PC

x360farcry342892.jpg

Články:

  1. První dojmy ze hry
  2. Multiplayer bez vozidel a bez zádrhelů
  3. Budete střílet, létat, fetovat i bloudit džunglí
  4. Hra vám ukáže, jak vypadá tropické šílenství
  5. Multiplayerová beta

Videa:

  1. Official Stranded Trailer



Obrázky:

post-48744-14687160427664_thumb.jpg

Upraveno uživatelem oRmus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stašně se těším. Moc hezky udělanej topic. Hrál sem jak jedničku tak dvojku. Po jedničce přislo menší zklamání a dvojku sem nedohrál celou, ale myslím, že to je fuk. Tohle začíná vypadat graficky fakt nádherně a jestli to bude stejná pecka jako jednička tak budu předobjednávat (nedává to moc smyl, já vím.. :D) Doufám, že bude ještě víc teaseru a videí než vyjde, doufám také, že se nebudou patlat s multipalyerem protože ty většinou stojí za houby a ať si pořádně máknou na singleplayeru samotném.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidím, jestli to budu brát na xbox či na pc, ale spíš na pc, já ty FPS hry na xboxu moc neumím ovládat a na PC to můžu vytáhnout ještě líp jak na xboxu, ale zase xbox si beru když sme na chatě atp. :D Je to těžké vybrat si. Jinak už jenom ten běh vypadá krásně, opravdu na tuhle hru se nemůžu dočkat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já nikdy nebyl nějak extra velký fanoušek Far cry, jedničku jsem sice dohrál, dvojka mě absolutně nechytla, ale tohle vypadá skvěle, tak snad se zase dočkám dílu, který mě osloví. Co se týče multiplayeru, tak je mi tak nějak šum, jelikož po netu nehraji, tak jenom doufám, že dají singlu silný příběh a že hra neskončí po 8 hodinách :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu