Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nezobrazování her v menu


Groak

Otázka

Zdravím,

předem se omlouvám za to, že se s tématem opakuji. Jsem si zcela vědom toho, že tu už několikrát byl tento problém rozebírán, ale žádná z rad mi nepomohla, či jsem ji nebyl schopen pochopit...

Tedy. Po nahrání ISO zálohy do složky ms0/ISO se mi hra v XMB menu nezobrazuje. Mám nainstalovaný 6.20 PRO-B5. Problém mám jen s některými hry, ale v poslední čím dál častěji. Zatím jsem nezkoušel formátovat kartu, ale to z důvodu že si na ní mám spoustu jiných dat a 7 GB dat se mi zrovna znovu přetahovat nechce (krom toho netuším, jak mi může formát pomoct. fake kartu možná mám, byla kupována z aukra za rozumnou cenu, ale načítala vždycky docela slušně rychle, test na to chci dělat blackspeedem ve velmi blízké době) Jestli někoho napadá nějaké líné a pro amatéra rozumné řešení, byl bych onomu dotyčnému velice vděčný ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
A se kterými hrami máš konkrétně problém? Jsou to .cso nebo .iso? Nerozbaluješ je náhodou?

oboji, stahnu .iso, nezobrazi, sthuju .cso, nefacha. Konvert, nic. Vzhledem k tomu že spoustu těch her stáhnu bez zabaleni (windows to oznařuje na soubor obrazů) taky nic nerozbaluju. Co stahnu v zipu, necham. Některý hry mi fachaj, ale co sem teď zkoušel se mi nechce zobrazit ani EBOOT - modul checker, a to ani na OFW....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ok, tak fajn, formátováno, reinstalován CFW, deffault settings, název hry zkácen... Stejně nic... :D :( Má někdo ještě nějaký nápad, nebo se budu muset spokojit s repertoárem her, které mi jedou a každou hru stahovat na osmkrát, a stejně pak vybrat něco jiného? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu