Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Metoda pro hraní XGD3 her z HDD bez iHas mechaniky


scrappy

Recommended Posts

Zdravím, chci se s Vámi podělit o metodu jak rozjéct pálenou XGD3 hru bez iHas mechaniky z HDD.

Dosud nám hra při instalovanání a následnému spuštění z HDD házela chybu: Failed to authorize disk...

Tomu už ale může být konec, je tu možnost jak zabránit selhání autorizaci disku :-)

Stačí dát do konzole hudební CD (nesmí být ve formátu MP3), dáte ho Ripnout na HDD (uložit na HDD).

Spustěte hudbu, zvuk si nastavte na minimum a poté můžete spustit hru, kterou máte instalovanou na HDD.

Hudbu nemusíte mít zaplou po celou dobu, stačí prvních pár minut, dokud neproběhne autorizace disku.

Mám to již vyzkoušené na Prototype 2, UFC undisputed 3, Dakness 2, Skyrim, Forza 4

Zatím je známo že tato metoda nefunguje na 100% u všech her, je potvrzeno že některé rypy ghost reconu future soldier nejdou, to samé dragons dogma.

Ale čert vem pár her :-)

Jinak zatím platí že na live můžete pouze pokud bude hra vypálená přes iHas, tahle metoda vám jen umožní spustit hru z HDD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za dobrou radu, všechny nové hry teď chodí s tímto návodem z hdd a to na LT-2 i na LT-3 mám odzkoušeno, Jediná co mě nejde, je DIRT SHOWDOWN, hazí chybu: Failed to authorize disk... i když není nainstalovaná na hdd

Nějaká rada by nebyla co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Consolero - není nutnost iHas mechaniky, samozřejmě je to lepší, možná se obejdeš bez problému s HDD audio trikem, ale třeba mně stačí vypálit hru v noťasu Sony VAIO co mám rychlostí 2.4x a vše funguje tak jak má, a když chci hrát z HDD použiji audio trik a vše funguje. LT+2.0. Stejně většinu her hraju jenom z DVD a audio trik nepotřebuji vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Momentálně žádné novinky nevím, jelikož jsem přešel na RGH, ale nikdy jsem s žádnou hrou neměl problém. Páleno na stolním PC, kde je stará vypalovačka ASUS (r. 2004 nebo 2006) nikdy nebyl problém, jenom hry nešli hrát z HDD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu