Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

movie player


Recommended Posts

Ahoj,

nevite jestli existuje pro xbox nejaky movie player, ktery zvlada titulky? Nebo nejaky zpusob jak xbox naucit cist titulky?

Nainstaluj si do PC program PS3 Media server. Ten umi streamovat i s titulkama. Nelekej se nazvu. Funguje to bezvadne.

Jen je potreba mit zapnute PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Uz je venku prvni verze a chysta se dalsi ...

Pro me zatim nepouzitelne ,pac se prehravac zpousti pri startu xka.

Kde se to musi tak nejak ruzne opicky zpustit.Aspon pro me dost slozity

Takze si pockam na jinou verzi a hlavne se tohle snad brzo prida do Fusion vidim v tom budoucnost :)

A mimo jine nova verze bude podporovat take YOUTUBE :)

Uz se tesim !! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pro mě taky zatím nic moc přehrávač.

Spouštění přehrávače a listování mě nevadí, ale u mě nejde ani jeden film v 720p mkv natož 1080p jak píše " nejdou jen některé 1080p". Takže jen klasika avíčka. Titulky nepoporujou naší diakritiku. :cry:

No beta 0.1 je zatim nic moc, snad to brzo doladí na 1080p :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím:) myslíte, že je nějaká reálná možnost, že někdy vyjde na X360 XBMC? Koukal jsem všude po netu a projížděl XBMC fórum, ale většinou jsem se dopátral k tomu, že je to nemožné to na Xku rozchodit, tak se chci zeptat ještě tady. Moc v tomhle zběhlej nejsem, ale když už je XMPlayer, tak proč by nešlo nějak naportovat samotné XBMC, kort teď, když tu bude Fusion a všechny ty "serepetičky"..:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekdy v budoucnu to treba mozne bude,ale realne vyuziti tomu moc nedavam ,protoze neni jednoduchy udrzovat pluginy i na stavajici xbox1

Natoz delat pluginy pro Xbox360 ktery by mel stejne totozne pluginy s Xbox1. Sam jinak Xbmc na Xbox1 pouzivam. V necem je to dobry a v cecem

je lepsi mit neco co umi HTML ( web ). Takze jestli hledas neco k TV tak si kup nejake levne reseni mini pc.Kombinace XBMC a veskere doplnky a sparuj to s

VLC prehravacem a vyhnes se vsem problemum + automaticka aktulizace vsech pluginu a funkcnosti.Samo o sobe je to boj.Treba na Xku me dlouho nejde

Youtube na pc v pohode a problem je ve verzi Python a nikdo novou verzi na xko udela ... prachy.Ke vsemu co jsem vysledoval z prehravace Mplayer.

Prijde me,ze ma xko problem s FullHD tam kde PS3 bezi v pohode.Takze za me pokud hledas neco na cem by si xbmc pouzival kup mini pc :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu