Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Horizon


dany_

Recommended Posts

  • Odpovědi 299
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Tak a už mám té hry dost, odehrál jsem už asi polovinu a získal už několik náramků, ale neustále jezdím v pomalých autech. Koupil jsem si Ferrari dojedu k závodu a musím to jet s Mini které sotva jede, nebo dokonce musím snížit výkon vozu abych mohl závod jet. Čekal jsem, že budu jezdit závody s rychlými auty a úroveň hry se bude zvyšovat, ale je to jako bych hrál hru pořád od začátku.

co to je za blbost ? já asi na třetím náramku musel odjet závod s Ferrari 458 Italia Spyder... pokud je pro tebe maximálka 315 km/h málo, tak si holt ještě na rychlejší auta musíš počkat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Forza.Horizon.XBOX360-X360CLUB RF

Forza Horizon October Car Pack DLC

Release date: 10/21/2012

Developer: Playground Games

Publisher: Turn 10 Studios / Microsoft Studios

Genre: Racing & Flying

Type: DLC Addon

Size: 122.32MB

6 new cars:

  1. 2012 Ferrari 599XX Evoluzione
  2. 2012 Gumpert Apollo Enraged
  3. 2012 Lamborghini Aventador J
  4. 2013 Ford Mustang Boss 302
  5. 2010 Alfa Romeo 8C Spider
  6. 1957 Chevrolet Bel Air

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano zkousel.. dlc pack funguje, klasika nakopirovany. auta super, to ferrari a gumpert apollo sou pekny strely :D :P at je tech balicku vic, uvital bych golfa, audi rs3, nissan 350z apod :) je toho zatim hrozne malo

Upraveno uživatelem dany_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hraju to sice teprve chvíli, ale moc se mi to líbí, grafika je úžasná. Myslel jsem, že ze začátku budu jezdit se samýma pomalýma šmejdama, ale hned jak jsem zajel do garáže, dostal jsem nějaká auta z profilu z Forzy 4, takže už se proháním v Aventadoru :-) (kromě závodů samozřejmě)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte v cz i to co vysvětluje ten ženskej hlas při něčem novém? Já ne a zrovna to je asi nejdůležitější takže ty cz titule jsou docela zbytečné..

A k čemu by ti to bylo...Jsou to závody tam nepotřebuješ snad ještě nějaké žvásty,aspon tedy já ne.I kdyby ty titulky tam nebyly,tak to je snad jasné ne?:cheesygrin:Vem auto a alou na závod:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu