Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Horizon


dany_

Recommended Posts

  • Odpovědi 299
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

proč pořád všichni řešíte to abgx??!! :D :D

samozřejmě to tim normálně zkontrolujte, na konci to sice napíše chybu, že ještě hra není v databázi, ale tím se vůbec nemusíte vzrušovat... vypalte a hrajte (hraju takhle všechny nový hry, nikdy nečekám na abgx)

včera už jsem dokonce připojil xbox zpátky k netu a hraju v pohodě online ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si hraj to ti nikdo nezakazuje ale nerikej ze abgx je k nicemu to se trosku pletes nejdriv si otom neco precti a pak rikej takovy ...................

to chápu, abgx je dobrej prográmek, myslel jsem to trochu jinak... očividně je tu plno lidí, kteří čekají na abgx a zároveň jsou strašně natěšení na forzu, tak jen říkám že je zbytečné čekat, můžete hned hrát ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ke stažení pro RGH je další dlc a to: limited Edition DLC

sice mám hru už hotovou ale asi ju projedu znovu :D

obsahuje auta:

*2012 Audi R8 GT Spyder

*2011 Koenigsegg Agera.

*2011 Lamborghini Sesto Elemento.

*2012 Pagani Huayra.

*2011 RUF Rt 12 R

Upraveno uživatelem dany_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat, daji se nejak zjiskat mapy pokladu, kdyz nejsem na livku a mam RGH?

http://4.images.gametrailers.com/image_root/games/F/forza_horizon/Forza_map_GT_small.jpg

Jinak mám dotaz. V závodech proti mně jezdí šestkový golfy, ale já si ho koupit nemůžu... kdy nebo jak se mi otevře ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://4.images.gametrailers.com/image_root/games/F/forza_horizon/Forza_map_GT_small.jpg

Jinak mám dotaz. V závodech proti mně jezdí šestkový golfy, ale já si ho koupit nemůžu... kdy nebo jak se mi otevře ?

Diky za mapu, ale vubec to nechapu. Prijedu na zelene misto na mape a stejne tam nic neni ;) jak to teda funguje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za mapu, ale vubec to nechapu. Prijedu na zelene misto na mape a stejne tam nic neni ;) jak to teda funguje?

Ty zelený místa na mapě jsou slevové cedule. Za každou, kterou srazíš, dostaneš slevu 1% na nákup dílů v garáži.

Jinak najde se někdo, kdo by si chtěl zajezdit online, případně založit Autoklub.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za mapu, ale vubec to nechapu. Prijedu na zelene misto na mape a stejne tam nic neni ;) jak to teda funguje?

Přesně jak je napsáno nade mnou. Sbíral jsem je podle té mapy a našel sem jich zatím 96 ze 100, takže teď kupuju díly skoro zadarmo, takže můžu říct že tu mapku mám odzkoušenou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu